Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 26 stycznia 2019

Wyprowadzka nie jest tak straszna, jak sprzątanie po niej


Zbliża się kolejny czas ważnych decyzji. Iść na studia, do pracy, a jeśli tak to gdzie? Opowiem Ci moją historię.Całe liceum byłam przekonana, że chcę studiować matematykę. Koniecznie nie w Poznaniu. Następnie zostanę nauczycielką klas 4-6 i będę spełniała się w tym zawodzie. Przy końcu edukacji coś jednak mi się odmieniło i postawiłam na filologię rosyjską. Przeprowadzka do Bydgoszczy do wynajmowanego mieszkania już była wyczynem. Jeszcze większym była wyprowadzka po 3 latach użytkowania. Nie zdajesz sobie sprawy, ile przedmiotów się tam nagromadziło! Spakować to było jednak mniejszym problemem, niż posprzątanie pokoju. Tak, aby właściciel zaraz mógł pokazać mieszkanie kolejnym zainteresowanym.

Kolejne 2 lata spędziłam w Toruniu. Powiem szczerze, gdy weszłyśmy z siostrą do mieszkania, które z przyczyn niezależnych od nas szukałyśmy na ostatnią chwilę, popłakałyśmy się z żałości. Niepomalowane ściany, jednym słowem, syf, zupełnie niezachęcająco. Gdyby tylko właściciele skorzystali z możliwości wynajmu ekipy sprzątającej, rzecz wyglądałaby zupełnie inaczej. Tym bardziej, że taka firma zazwyczaj jest przeszkolona w pracach domowych, posiada swój mop oraz środki czystości.

Sprzątanie powyprowadzce Warszawa. W stolicy byłyśmy dwukrotnie – raz z wycieczką szkolną, raz na Targach Książki. Za drugim razem wynajęłyśmy pokój w hotelu w centrum miasta, jednak równie dobrze chętnie skorzystamy z możliwości wynajmu mieszkania. Jak wiadomo, już w przeciągu kilku dni, może narobić się bałaganu. A przecież są lepsze sposoby na spędzanie czasu, niż sprzątanie. Wówczas skorzystałabym właśnie z usług firmy sprzątającej.

Ciekawa jestem, jakie masz doświadczenia. Może wynajmowałeś już kiedyś ,,Panią sprzątającą”?

4 komentarze:

 1. Mieliśmy w mieszkaniu remont na wakacjach i możesz mi wierzyć, że wiem co to syf i jego sprzątanie - tym bardziej, że wszystko robiliśmy sami z pomocą szwagra budowlańca...więc roboty było sporo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wynajęcie ekipy sprzątającej to dobry pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Również uważam, że na początku trzeba zająć się obowiązkami, a dopiero później można się relaksować. Jeśli chodzi o sprzątanie, to w sumie bardzo je lubię, bo mogę cieszyć się czystym domem. Najlepiej sprząta mi się garderobę i układa wszystkie ubrania w szafie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjny wpis! Przyznam szczerze, że sama jestem za tym, aby ogarnąć kilka porządków. Spokojnie można zaczynać od naprawdę drobnych rzeczy, które nie wymagają dużego wysiłku ani nie są czasochłonne. Wtedy to akurat będzie najlepsza opcja.

  OdpowiedzUsuń