Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 10 marca 2019

,,Coś tu nie gra" Joanna Szarańska

Joanna Szarańska po raz kolejny wraca do przygód Zojki Tuszyńskiej, redaktora Marcina Kordeckiego oraz policjanta Chochołka. Będzie zabawnie i strasznie jednocześnie!
Jak to zwykle bywa, u młodej damy, kłopoty się jej imają. Jak że by inaczej! Nic się także nie zmieniło, jeśli chodzi o kontakty Zojki z redaktorem Kordeckim. Delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą. Chociaż, kto się czubi, ten się lubi... Kobieta jest oburzona, ponieważ to nie ona pierwsza dowiedziała się o tym, że na plebanii ma zostać wystawione przedstawienie, z którego dochód zostanie przekazany na domy samotnej matki. I w dodatku to gazeta, w której pracuje Marcin, ma zostać patronem tego wydarzenia. Niedoczekanie!

Nieoczekiwanie jednak okazuje się, że przedstawienie nie jest tak niewinne, jak by się mogło wydawać. Ktoś czyha na życie Calineczki. Najpierw Patrysia zostaje rzekomo zepchnięta ze schodów, a następnie jej miejsce, po groźbie zaprzestania prób, zajmuje Zoja. A jak wiadomo, gdzie ona, tam i zamieszanie. Ktoś chce potrącić ją na pasach, na szczęście jest z nią ktoś, kto ją uratuje... Ale czy da się uratować dziewczynę przed nią samą? Musicie przekonać się sami. To będzie bardzo rezolutny i wesoły tom dalszych przygód głównej bohaterki.

Uwielbiam powieści autorstwa Joanny Szarańskiej, nie dziwi więc fakt, że w końcu i ja chwyciłam po trzecią część przygód rezolutnej redaktorki. ,,Coś tu nie gra" to lekka, zabawna, ale momentami mrożąca krew w żyłach dalsza historia losów Tuszyńskiej, ukochanej babuni, kuzynki Zosi oraz... redaktora Kordeckiego. Nie zabraknie także miejsca dla policjanta Chochołka. Biedak będzie równie nieszczęśliwy, jak Zojka ;) Zobaczycie.

2 komentarze: