Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 13 marca 2019

,,O psie, który wrócił do domu" Bruce W. Cameron

,,O psie, który wrócił do domu" Bruce'a W. Camerona to powieść, która zachwyca zarówno wersją książkową, jak i filmową.


Czasami w naszym życiu dzieją się rzeczy, na które nie mamy większego wpływu. Tak było z Bellą, pieskiem, która mieszkała z rodziną i kotami w domu przeznaczonym do rozbiórki. Pewnego dnia sporą część zwierzaków udało się wyłapać, a Bella została sama. Zajęła się nią Kocia Mama. Następnie trafiła do domu Lucasa i Mamy, który nie chciał pozwolić na rozbiórkę budynku, w którym żyją koty. Miało to mieć przykre konsekwencje dla Belli.

Najpierw skusiłam się na obejrzenie filmu. Miałam akurat wolny poranek, więc wybrałam się do kina. Teraz natomiast zapoznałam się z wersją książkową. Zarówno słowo, jak i obraz doskonale się uzupełniają i dostarczają nam wielu wzruszeń. Mimo tego, że wiedziałam, w jaki sposób ta historia się skończy i tak czytałam powieść z zapartym tchem.

Książki przygodowe dla młodzieży mogą dostarczać naprawdę wielu emocji. Twórczość tego autora jest tego doskonałym przykładem. Narracja została oddana Belli, która naprawdę wiele w życiu musiała przejść. Nie tylko w sensie metaforycznym. Jeśli macie ochotę na niebanalną historię, to ta publikacja powinna Wam się spodobać.

Za książkę dziękuję Selkar.

4 komentarze:

 1. Lubię książki, których bohaterami są zwierzęta więc chodź do grona młodzieży już dawno nie należę, mam ją w planach czytelniczych. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam o filmie, chętnie bym przeczytała tą książkę

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podobała zarówno książka, jak i film.

  OdpowiedzUsuń
 4. Film był bardzo fajny i wzruszający. Muszę przeczytać tę książkę, :)

  OdpowiedzUsuń