piątek, 22 marca 2019

Wiesz co to namioty pneumatyczne?

Namioty pneumatyczne są dla mnie nowością. Jestem bardzo ciekawa, czy Ty wcześniej słyszałeś o tym typie?Z całą pewnością spotkałeś się wielokrotnie z opcją stoisk na różnego rodzaju piknikach, dożynkach, czy imprezach tematycznych. Zazwyczaj są to bardzo duże namioty, przeznaczone typowo do tego celu. Można je rozstawić i przy małym wietrze nie martwić się tym, że odlecą w siną dal. W środku jest dość sporo miejsca na zaprezentowanie swoich produktów, czy odbycie koleżeńskiej nasiadówki. Okazuje się, że istnieją także namioty pneumatyczne, które są ciekawą alternatywą.

Namioty pneumatyczne mogą zawierać nasze logo, są duże, pojemne i idealnie sprawdzą się na wspomnianych przed chwilą imprezach i nie tylko. Tak naprawdę tylko od nas zależy, podczas której z okazji zechcemy ich użyć. Okazuje się bowiem, że raz napompowane nie potrzebują, by ciągle tę czynność powtarzać. Dodatkowo są wodoodporne i można je ustawić zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

Nie ukrywam, że wcześniej nie słyszałam o tego typu namiotach. Cieszę się więc, że podczas przeglądania stron internetowych natrafiłam na tę alternatywę. Kto wie, może w przyszłości skuszę się właśnie na takie schronienie, gdy przyjdzie taka potrzeba. Wychodzę z założenia, że warto inwestować w nowoczesne rozwiązania.

Zdjęcie pochodzi ze strony.

1 komentarz:

  1. Pierwszy raz czytam u Ciebie o takich namiotach, ale zawsze warto wiedzieć, że jest taka możliwość. 😊

    OdpowiedzUsuń