Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 24 marca 2019

,,Śmierć w blasku fleszy" Alek Rogoziński

Alek Rogoziński znów powraca. Tym razem, by uśmiercić bohaterkę na wybiegu. W samym blasku fleszy.


Alek Rogoziński jeszcze nie tak dawno dał się poznać dzięki swojemu debiutowi - ,,Ukochany z piekła rodem", a tymczasem doczekaliśmy się już 10 publikacji! Jak zwykle jest zabawnie, lekko i przyjemnie. Przy okazji pisarz obnaża przywary społeczeństwa oraz pokazuje, że nie wszystko idzie po naszej myśli. Podobnie jak śmierć jednej z kobiet, pojawiających się na wybiegu. Na szczęście w porę przybywa Stefania Szustek, która rozwikła niejedną zagadkę.

,,Śmierć w blasku fleszy" to obraz modelingu, gdzie rządzą przede wszystkim układy. W czasie pokazu zorganizowanego na zlecenie firmy ma o tym szansę przekonać się Mariusz ,,Mario" Kosek, szef agencji eventowej ,,360 stopni". Marzy o pokazie, jakiego jeszcze nie było. Na pewno nie spodziewa się, że ślepaki okażą się prawdziwymi nabojami i zginie jedna z gwiazd wieczoru. Nieoczekiwanie przed pokazem wychodzą na jaw kolejne skrywane fakty - kto co robił, z kim i po co? Jak to wszystko wpłynie na losy występu i... samego Mario.

Na całe szczęście w odwiedziny przyjeżdża matka jego przyjaciółki, Stefania Szustek. Starsza pani przeżywa załamanie zachowaniem męża, więc tym chętniej zostaje z młodymi. Oczywiście bierze także udział w pokazie, a następnie postanawia rozwikłać zagadkę zamordowanej. Czy będzie szybsza, niż policja oraz komisarz Darski, który po raz pierwszy pojawił się w serii o Betty? O tym przekonajcie się już sami. Nie sposób się nudzić. Mam nadzieję, że powstanie także kontynuacja! Stefania jest przecudna.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Edipresse Książki.

2 komentarze:

  1. Nie miałam okazji czytać jeszcze nic tego autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja również nie znam jeszcze twórczości tego autora. 😊

    OdpowiedzUsuń