Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 7 kwietnia 2019

,,Serce w obłokach" Magdalena Kordel

,,Serce w obłokach" to jedna ze świetnych nowości polskich pisarek. Czy można zaliczyć ją do miana bestsellery? Znów wracamy do Miasteczka, które zamieszkuje Klementyna wraz z córką Dobrochną oraz babką Agatą.


,,Serce w obłokach" to trzeci tom serii. Zaraz po ,,Sercu z piernika" i ,,Sercu w skowronkach" przedstawia losy Klementyny. Kobieta od najmłodszych lat wychowywana przez nieco ,,poplątaną" babkę, szukającą synka, którego jej odebrano, nie miała łatwego życia. Ciągła tułaczka, niepewność. Historia jednak zaczyna się powoli układać, zdaje się, że Miasteczko to ich miejsce, gdzie spędzą kolejne lata. Niestety, znajomość z Kubą niepokojąco się gmatwa. Przyjaciółka, Adela, zamierza kupić stary opuszczony dom pośród lasu. Jak potoczą się losy Klementyny i jej bliskich?

Muszę przyznać, że bardzo lubię twórczość Magdaleny Kordel. Do tego stopnia, że przeczytałam wszystkie jej powieści. Nie potrafię wskazać ulubionej. Każda bowiem ma w sobie ciepło, magię, pozytywne przesłanie. Nawet z największego dołu zawsze można znaleźć wyjście. Kogoś, kto poda nam pomocną dłoń. Nie inaczej jest w przypadku mieszkańców Miasteczka. Klementyna wprowadza pozytywny spokój, wyciąga ludzi z opresji. Dwutorowo toczy się akcja współczesna razem z przeplatanymi informacjami o budynku, który pragnie nabyć Adela. Stary dwór skrywa niejedną tajemnicę...

Oczywiście nie potrafiłam odłożyć tej książki, dopóki nie przeczytałam ostatniego zdania. To kolejne ponad 360 stron wybornej lektury. Jeśli nie znasz wcześniejszych części, koniecznie to od nich zacznij przygodę z tym cyklem. Mam nadzieję, że na dalsze losy Klementyny i jej przyjaciół nie będzie trzeba czekać zbyt długo. Ogromnie ich polubiłam!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

3 komentarze:

 1. Może w przyszłości zapoznam się z tą serią. Inne książki autorki, które czytałam, bardzo mi się podobały.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że przyjdzie czas na tę serię. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie przeczytam tą serię w wolnym czasie, bo zapowiada się ciekawie :D
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń