Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 4 kwietnia 2019

,,Królowa oszczędzania" Cait Flanders

,,Królowa oszczędzania" Cait Flanders to jedna z nowości wydawnictwa Kobiecego.


Żyjemy w ciągłym pędzie. Co rusz dopadają nas kolejne reklamy produktów, które koniecznie muszą znaleźć się w naszym mieszkaniu. Domu. Samochodzie. Nowa bluzka? Dlaczego od razu nie pięć? Kto wie, czy znów uda się trafić na ten wymarzony model, który pięknie pasuje mi do twarzy. Za mały rozmiar? To nic, schudnę. Za duży? Przytyję. W takim błędnym kole znalazła się także Cait Flanders, autorka publikacji ,,Królowa oszczędzania. Mój rok bez zakupów", która w wyniku  kilkudziesięciotysięcznego zadłużenia postanowiła przeorganizować swoje życie. Praktycznie od zaraz.

Gdy okazało się, że 30.000 długu to już nie przelewki, Cait postanowiła wprowadzić do swojego życia nowe zasady. Stworzyła listę przedmiotów, których absolutnie nie może kupować przez najbliższy rok. Na liście znalazła się m.in. kawa na wynos, która pozwalała zaoszczędzić już konkretne pieniądze w skali miesiąca. Zaczęła kupować nowe rzeczy tylko wtedy, gdy stare nie nadawały się już do użytku. Nagle zorientowała się, że może pozbyć się blisko 3/4 rzeczy ze swojego mieszkania bez żadnej szkody dla jakości życia. Z każdym kolejnym miesiącem okazywało się, że życie w zgodzie z sobą i tak popularnym ostatnio minimalizmem jest świetną drogą do osiągnięcia życiowego balansu.

,,Królowa oszczędzania" to opis walki Cait Flanders z codziennymi trudnościami. Wspomina także o zerwaniu z używkami, ile udało jej się zaoszczędzić w konkretnym miesiącu oraz jak zmieniała się jej motywacja wraz z upływem kolejnych miesięcy. To fantastyczna historia dziewczyny, która postanawia przeorganizować swoje życie. Początkowo czuje się nieswojo z tym faktem, jednak z czasem... No cóż, z lektury wyniosłam wiele cennych lekcji. Między innymi tę, że wcale nie trzeba więcej zarabiać, aby starczało na wszystko. Czasem wystarczy zastanowić się, czy to wszystko jest nam naprawdę potrzebne.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

2 komentarze: