Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 3 lipca 2019

,,Chyba umieram" Christopher Kelly, Marc Eisenberg

Lubię różnego rodzaju medyczne poradniki, zapiski, więc postanowiłam skusić się także na ,,Chyba umieram".


Publikacja nie jest typowym poradnikiem na temat pracy lekarzy, czy też czym  tym rodzaju. Została podzielona na kilka dużych części, w taki sposób, jak dzieli się nasze ciało. Wszystkie choroby opisane są niejako z przymróżeniem oka. Autorzy podają sporą ilość tego, co może nas spotkać. Podzielone jest to na rozdziały o tym, czego nie trzeba się obawiać, a w jakich sytuacjach koniecznie należy wezwać pomoc.

Dowiemy się co nieco np. o zmęczeniu, bólach głowy, kobiecych i męskich sprawach, bólach kręgosłupa, brzucha. Mnogość przypadków jest naprawdę spora. Autorzy niekiedy konsultowali się z innymi specjalistami, gdyż wiadomo, że nie można znać się na wszystkim. Dodatkowo na końcu został napisany indeks chorób, więc można sobie szybko coś wyszukać.

,,Chyba umieram" to jedna z tych pozycji, których raczej nie czyta się od deski do deski. Raczej sięga się po nią przy konkretnej sytuacji. Życzę Wam, by tych było jak najmniej. Jeśli jednak coś się przytrafi, warto zapoznać się z tą publikacją.

1 komentarz: