Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 18 lipca 2019

Samochodem na wakacje

Samochód Honda może się idealnie sprawdzić jako nasz pojazd na wypoczynek. Wakacje to doskonały czas na to, by w końcu gdzieś wyjechać i odpocząć.Bardo lubię podróżować samochodem, jednak tylko na dość bliskie trasy. Z czasem ten dystans stopniowo się wydłuża. Teraz potrafię przejechać już około 100-150 km w ciągu kilku godzin. Nie da się ukryć, że praktyka czyni mistrza i samochód Honda może być tego doskonałym testerem. Najważniejszy jest przede wszystkim komfort jazdy i bezpieczeństwo i sądzę, że współczesne samochody to wszystko posiadają.

W czasie wakacji, urlopów nie trzeba wcale odkrywać bardzo dalekich miejsc. Uważam, że w bliskiej okolicy naprawdę jest co robić i tylko od nas zależy, czy damy sobie szansę na odkrycie tych miejsc. Wcale nie trzeba aż tak daleko jechać, by zobaczyć coś ciekawego. Podróżowanie samochodem jest o tyle komfortowe, że uda nam się dojechać praktycznie pod każde miejsce.

Zdaję sobie sprawę z tego, że kupno nowego samochodu wcale nie jest małym wydatkiem. Można jednak czekać na promocje, które pojawiają się zazwyczaj pod koniec roku, aczkolwiek warto śledzić to na bieżąco. Można wybrać się do salonu Honda i zapytać o ofertę.

* lokowanie produktu

9 komentarzy:

 1. Ja nie lubię podróżować samochodem z uwagi na moją chorobę lokomocyjną. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię podróżować samochodem.

  OdpowiedzUsuń
 3. My pewnego dnia wracaliśmy z wyjazdu z Niemiec i niestety samochód odmówił posłuszeństwa, dlatego trzeba było się wszystkim zająć. Na szczęście mieliśmy kontakt do firmy https://g.page/laweta-niemcy-pomoc-drogowa/ , która świadczy usługi pomocy drogowej i laweta zjawiła się bardzo szybko. Było to już blisko, jeśli chodzi o granicę, więc nie trzeba było długo czekać. Warto znać sprawdzone firmy ze swojej okolicy, aby później na szybko mieć odpowiedni kontakt, bo taka sytuacja może zdarzyć się każdemu. Oby jak najrzadziej.

  OdpowiedzUsuń
 4. A wykupowaliście już OC? Mnie to czeka w przyszłym roku, ale już mniej więcej się orientuję, jakie są koszty. Chyba skorzystam sobie ze strony Specjalistka , bo na pierwszy rzut oka widzę tutaj bardzo wiele potrzebnych informacji, a może jeszcze jakieś zmiany się pojawią.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wakacje samochodem to super sprawa! Warto jednak przed taką długą podróżą sprawdzić ogólny stan samochodu i zadbać o wszelkie niedoskonałości. Ja niedawno miałem niemiłą stłuczkę i poszukuję obecnie dobrego blacharza samochodowego Kraków. Może polecisz jakiegoś specjalista godnego uwagi?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja akurat bardzo lubię wakacyjne wyjazd samochodem, ponieważ nie ma dużych ograniczeń w kwestii bagażu i faktycznie można zabrać to, co tylko nas interesuje. Na pewno chciałabym w tym roku zadbać o dobre wyposażenie na jakieś krótkie wycieczki i tutaj fajną podpowiedzią może być torba wodoszczelna . Znajomi kiedyś mieli taką torbę i nie straszne były im warunki pogodowe, bo z zapakowanymi rzeczami w takiej torbie nic się nie działo. Super na każdą pogodę i warunki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak najbardziej samochodem można pojechać w dłuższe trasy, ale przed wyjazdem obowiązkowo przegląd i sprawdzenie wszystkich części. Jeśli konieczna jest wymiana, to nie można tego lekceważyć. Szczególnie, że części można kupić teraz w dobrych cenach lub macie zamienniki. Na stronie https://autoczescizielonki.pl/auto/ford/focus-i-daw-dbw-3588 sprawdzicie części do Forda Focusa MK1.

  OdpowiedzUsuń