Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 17 lipca 2019

,,Antolka" Magdalena Kordel

Uwielbiam twórczość pisarki, jednak po spotkaniu autorskim z Magdaleną Kordel patrzę na nią inaczej. ,,Antolka" jest świetnym wakacyjnym czytadłem!


Dziś premierę ma kolejna powieść bestsellerowej polskiej pisarki. O czym tym razem będziemy mogły przeczytać? Poznajemy Antolkę Górczewską, która właśnie staje przed dylematem - co dalej? Jakie studia wybrać, co robić w życiu? Jej matka, Dagmara, widzi jedynie dwa wyjścia - medycyna lub prawo. Dziewczyna ma jednak dosyć decydowania o swoim życiu przez apodyktyczną rodzicielkę, z którą nie może już wytrzymać. Po kolejnej kłótni wyjmuje z szafy spakowany plecak i wyrusza w nieznane... Na swojej drodze spotyka Janka, który ratuje ją z opresji. Chłopak musi jednak zmierzyć się ze swoimi demonami, by dać szansę nowemu jutru. Czy jest im ono pisane?

Tak, jak pisałam wcześniej, uwielbiam twórczość Magdaleny Kordel. Także i obok ,,Antolki" nie mogłam przejść obojętnie, tym bardziej, że jej premiera bardzo długo była utrzymywana w tajemnicy. To typowo wakacyjna historia, pomiędzy wierszami przedstawiająca relację matka-córka. Zapracowana Dagmara, pragnąca mieć idealną córkę. Antolka z pewnością się w tej schemat nie wpisuje i nie chce być wepchnięta w sztywne ramy. Potrzebuje wolności, swobody działania, wiatru we włosach.

Mam wrażenie, że mimo wszystko, historia bohaterów została przedstawiona bardzo pobieżnie. Jeżeli oczekujecie angażującej lektury, nie spełni ona Waszych oczekiwać. W roli wakacyjnego czytadła sprawdzi się jednak wyśmienicie. Ja sama nie potrafiłam się od niej oderwać do tego stopnia, że pochłonęłam ją w jedno popołudnie. Sama nie wiem, kiedy kolejne strony przeskakiwały jedna za drugą, aż doszłam do ostatniej z nich. Nie pogniewałabym się, gdyby powstała kontynuacja ,,Antolki", bowiem jeszcze wiele wątków można pociągnąć by dalej. Będę jej wypatrywać! Jeżeli jednak jeszcze Ty nie zapoznałaś się z tą pozycją, czym szybciej pędź do księgarni. To książka, która ma szansę stać się kolejnym bestsellerem w dorobku Magdaleny Kordel!


2 komentarze: