Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 8 sierpnia 2019

Kolczyki srebrne

Kolczyki srebrne sprawdzą się idealnie jako prezent na każdą okazję. Co ważne, można je podarować praktycznie każdemu.

Gdy miałam kilkanaście lat bardzo szybko zorientowałam się, że nie mogę nosić żadnej podrabianej biżuterii. Wszystko co nie było prawdziwie złote lub srebrne powodowało, że natychmiast zaczynało mi się robić uczulenie. Dzięki temu mogłam realnie stwierdzić, czy dana rzecz jest srebrna, czy tylko posrebrzana.

Srebrne kolczyki, wisiorki, pierścionki sprawdzą się doskonale jako prezent na różne okazje. Można je podarować nawet bardzo małym dziewczynkom, które będą miały np. pierwsze kolczyki. Prezent taki fajnie sprawdzi się także na urodziny, Komunię Świętą, czy 18-tkę. Pieniądze szybko się rozejdą, a taka prawdziwie srebrna pamiątka przetrwa długie lata.

Muszę przyznać, że mam małe opory przed inwestowaniem w zbyt drogą biżuterię. Z drugiej jednak strony, złote kolczyki służą mi już 9 lat i nic im się nie dzieje. Podobnie jest z niepodrabianą srebrną biżuterią. Wybór wzorów jest naprawdę olbrzymi, więc mogą nam służyć przez wiele lat.

* lokowanie produktu

2 komentarze:

  1. Ja na szczęście nie mam uczulenia na podróbki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam srebrną biżuterię. Złoto do mnie nie przemawia. 😊

    OdpowiedzUsuń