Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 13 sierpnia 2019

Windykacja

Chyba każdy z nas miał taką sytuację, że pożyczył komuś pieniądze i nie otrzymał ich z powrotem, prawda?


Sprawa nie jest tak poważna, jeśli chodzi o pożyczenie kilku złotych. Wtedy tę stratę można jakoś odżałować. O wiele poważniej robi się wtedy, gdy dłużnik wisi nam kilkaset złotych, kilka lub kilkanaście tysięcy. Wtedy nie za bardzo wypada, aby to komuś popuścić. W końcu pieniądze piechotą nie chodzą.

Sprawę można oczywiście zgłosić na policję, jednak prawda jest taka, że namierzenie sprawcy wcale nie musi być aż takie oczywiste. Sprawa poza tym może ciągnąć się latami, nawet wtedy, gdy sprawca już zostanie osądzony. Niekoniecznie dana osoba może chcieć nam oddać te pieniądze. Najczęściej pewnie dlatego, że nie ma chęci tego robić lub brakuje pieniędzy.

Windykacja wydaje się być całkiem dobrym rozwiązaniem. Istnieją firmy, które typowo się w tym specjalizują. Jeśli ktoś zalega Wam pieniądze, warto może rozważyć zgłoszenie się do takiej firmy.

* lokowanie produktu

2 komentarze:

  1. Mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała sprawdzać, czy warto skorzystać z usług firmy windykacyjnej.:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze wiedzieć. Nie wiadomo, kiedy taka wiedza się przyda.

    OdpowiedzUsuń