Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 28 sierpnia 2019

Rollupy


Rollupy to bardzo popularna forma reklamy w naszych czasach. Wystarczy postawić go przy swoim stoisku i już rzuca się w oczy.


Jeszcze kilka lat temu reklama nie była jakoś bardzo szczególnie rozpowszechniana. Wystarczyło skonsultować się ze znajomymi i wiedzieć, na jaki produkt warto się skusić. Teraz można wykupić reklamę na stronie internetowej, w mediach społecznościowych i jakoś to się kręci. Jedną z form plakatu jest właśnie rollup.

Rollup bardzo często stosuje się na spotkaniach autorskich. Dzięki temu doskonale możemy zapoznać się z twórczością danego pisarza. Takie chwyty marketingowe są stosowane pewnie także przy występach kabaretów, czy innych zespołów muzycznych.

Nie da się ukryć, że taki afisz może służyć przez wiele lat, jeśli jego treść jest ponadczasowa. Nie jest to więc jednorazowy wydatek, ale rzecz, którą możemy wykorzystywać przy wielu okazjach. Chyba sama przyjrzę się bliżej roll-upom.

* lokowanie produktu

3 komentarze:

 1. W swoim czasie pewnie w niego zainwestuję.

  OdpowiedzUsuń
 2. Warto posiadać taki Roll Up przy swojej działalności, bo może się przydać :D
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto sięgnąć po tę formę reklamy. 😊

  OdpowiedzUsuń