Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 26 listopada 2019

Obieraczka do ziemniaków

Obieraczka do ziemniaków z całą pewnością przyda się w różnego typu dużych biznesach gastronomicznych.  


Nie wyobrażam sobie, by mogło być inaczej. Jak by nie było, obranie kilku ziemniaków nie przysparza wielkich trudności, ale przygotowanie ich do gotowania/smażenia na 100-200 osób z całą pewnością wymaga niecodziennego wysiłku. Warto ułatwiać sobie życie jak tylko się da, dlatego obieraczka do ziemniaków jest w dużych lokalach z pewnością normą.

Taki sprzęt nie jest zbyt tani, jednak prawda jest taka, że z założenia ma służyć nam latami. Jeżeli więc weźmiemy pod uwagę to, że wykorzystamy go przez wiele lat i dodatkowo zaoszczędzimy czas, przeznaczając go na przygotowanie innych potraw, wyłaniają się z tego same plusy.

Do domowego obierania ziemniaków taka obieraczka nie będzie potrzebna, jednak warto rozważyć jej kupno, jeśli np. zawodowo gotujecie na rożnego rodzaju uroczystościach rodzinnych. Taki sprzęt z pewnością pozwoli zaoszczędzić Wam sporo czasu.

* lokowanie produktu

3 komentarze:

  1. W przypadku działalności na dużą skalę, będzie to na pewno pomocne urządzenie. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Warto wiedzieć na przyszłość.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ciekawe urządzenia, które na pewno przydadzą się w niejednej branży. Innym często wykorzystywanym sprzętem w przedsiębiorstwach są wagi, jednak nie mogą one trafić do sprzedaży tak po prostu. Firmy muszą najpierw zadbać o proces, który nazywa się legalizacją wag. W Poznaniu jest wiele miejsc, w których można tego dokonać.

    OdpowiedzUsuń