Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 27 listopada 2019

,,Drogi Święty Mikołaju" Natasza Socha, Magda Mazur

Świąteczny czas coraz bliżej, czas więc nastroić się klimatycznie. Zapoznając się m.in. z ,,Drogi Święty Mikołaju" autorstwa Nataszy Sochy oraz Magdy Mazur.


O tym, że Natasza Socha jest doskonałą pisarką, nie muszę nikogo przekonywać. Jak jednak wypadło połączenie doświadczenia z debiutującą Magdą Mazur? Idealnie. W najnowszej powieści świątecznej tego duetu poznajemy trzy ,,pary" głównych bohaterów. Karolina i Karol, sędzina i różowy ptak, czy taka para ma szansę na udany związek? Do tego dochodzą relacje na linii wybranka syna - jego mama. Bywa gorąco ;)

W powieści ,,Drogi Święty Mikołaju" bardzo ważną rolę odegra także Matylda i jej syn Mikołaj. Zapracowana mama z kredytem na głowie, samotnie wychowująca syna. Nieoczekiwanie los się do niej uśmiecha, tylko, czy ona zdoła odpowiedzieć tym samym? Poznamy także bizneswoman, Renatę, pnącą się po szczeblach kariery, romansującą... z własnym szefem. Czas Świąt to czas wybaczania, ciekawe tylko, co na to żona Tomka?

To bardzo przemyślana historia świąteczna, którą pochłania się bardzo szybko. Przeplatane losy trzech rodzin sprawiają, że płynnie przechodzi się do kolejnych wątków. Jeśli szukasz lektury idealnej na grudzień, ta sprawdzi się idealnie. Zarezerwuj tylko odpowiednio dużo czasu, abyś przeczytała ostatnią kropkę. Bez tego się nie liczy ;)

Za książkę dziękuję wydawnictwu Edipresse Książki.

2 komentarze: