Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 1 grudnia 2019

,,Sztuka tworzenia wspomnień. Jak kreować i zapamiętywać szczęśliwe chwile" Meik Wiking

Szybciej, szybciej. Przecież jeszcze jest tyle do zrobienia. Nie ma czasu, wciąż dochodzą nowe obowiązki. STOP. Daj sobie czas na kolekcjonowanie momentów, zapadających w pamięć. ,,Sztuka tworzenia wspomnień. Jak kreować i zapamiętywać szczęśliwe chwile" Meika Wikinga doskonale Ci w tym pomoże.


W dzisiejszym zabieganym świecie ciężko o to, by na chwilę zatrzymać się i pomyśleć. Po co, jakie momenty z tego okresu będę wspominać po latach, czy będą to tylko urywki wspomnień? Meik Wiking po kolei przeprowadza czytelnika za rękę. Podpowiada w jaki sposób sprawić, by chwile nie były ulotne, lecz by zapadały głębiej w naszej pamięci. Idealnym rozwiązaniem wydaje się być nadawanie własnych nazw odwiedzanym miejscowym. Starajmy się to budować na zasadzie skojarzeń, smaków, wszystkich zmysłów powiązania z danymi ludźmi, czasem, lokalizacją.

Meik Wiking to autor takich publikacji jak ,,Hygge. Klucz do szczęścia", czy ,,Lykke. Po prostu szczęście". W książkach swojego autorstwa pokazuje zalety świadomego życia, z dala od biegu. W ,,Sztuce tworzenia wspomnień" zwraca uwagę, by stawiać na nowości - miejsca, smaki, towarzystwo, z którym wcześniej nie mieliśmy styczności. Jak już wspomniałam, w przeżywanie danej chwili powinniśmy angażować jak najwięcej zmysłów, być uważnym. Starać się, by każdy nowy element naszej życiowej układanki wywoływał emocje. Szukajmy wyzwań, nie bądźmy szablonowi, zróbmy od czasu do czasu coś szalonego ;)

Zamiast poświęcać czas na oglądanie i zapamiętywanie kolejnej przygody zza ekranu telefonu, czy aparatu, dajmy sobie szansę poczuć rzeczywiste emocje. Nie unikniemy robienia zdjęć, bywania w mediach społecznościowych. Na koniec roku, może częściej wybierajmy jednak te zdjęcia, urywki chwil, które szczególnie chcielibyśmy zapamiętać. Wywołujmy fotografie, zgrywajmy filmiki. Zostawmy ślad naszym potomnym. Żyjmy uważnie. Z dnia na dzień, tak zwyczajnie.

3 komentarze:

  1. Z chęcią się z nią zapoznam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak napisałam pod jednym ze zdjęć na moim instagramie:. Życie pisze różne scenariusze, nie zawsze kolorowe, ale fotografie to wspomnienia, których nikt nigdy nam nie odbierze. 😊

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja wspomnienia mam w albumach z fotografiami :)

    OdpowiedzUsuń