Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 17 stycznia 2020

,,Chłopiec pochłania wszechświat" Trent Dalton

,,Chłopiec pochłania wszechświat" premierę będzie miał 19 lutego, a więc już za nieco ponad miesiąc. Czy warto wyczekiwać tej daty?


Czasami bywa tak, że pewna książka jest bardzo zachwalana i wtedy my jako czytelnicy także się na nią kusimy. W Polsce nie ma jeszcze za wielu opinii o tej powieści, jednak zagraniczne opinie mówiły same za siebie - debiut jest naprawdę świetny. Z tego też powodu postanowiłam się na niego skusić i niestety nie poczułam wielkiego efektu wow.

12-letni Eli Bell nie ma najłatwiejszego życia. Ojciec nie mieszka już z matką, w domu jest brat, który z własnego wyboru przestał się odzywać i także ojczym, który jest dilerem narkotykowym. Chłopiec zadaje się także z człowiekiem o szemranej reputacji, który prawdopodobnie popełnił jakieś przestępstwo. Mimo wszystko Eli nie widzi świata w czarnych barwach, jak można by się tego spodziewać.

,,Chłopiec pochłania wszechświat" Trenta Daltona to powieść, którą czyta się dość trudno ze względu na nagromadzony ciasno tekst. Nie ukrywam, że całość także za bardzo mnie nie porwała, aczkolwiek na pewno znajdą się osoby, które zachwycą się tym tytułem.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins.

2 komentarze:

  1. Opis książki mnie zainteresował, więc ja chcę ją przeczytać. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Na razie nie jestem nią szczególnie zainteresowana.

    OdpowiedzUsuń