Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 21 stycznia 2020

Węże do powietrza

Węże do powietrza mogą służyć także do przesyłu wody i niegroźnych chemicznych substancji. Słyszałeś już o nich?


Węże do sprężonego powietrza są wykonane z gumy, miękkiego PCV, PU lub PA. Jak się okazuje, mogą mieć one wiele zastosowań i wiele zależy od tego, jakiej grubości/długości wąż sobie kupimy. Osoby, które skuszą się na zakup, z całą pewnością będą wiedziały, w jaki sposób go wykorzystać.

Od kilkudziesięciu lat mamy rodzinną działkę, na której w foliach mamy także własne pomidory. W początkowej fazie podlewamy je właśnie przez takie węże, dzięki czemu dostarczamy im odpowiednią ilość wody, nie podlewając wyższych warstw pomidora. Myślę, że węże do sprzężonego powietrza mogą być więc też wykorzystane na działkach i w przydomowych ogródkach.

* lokowanie produktu

2 komentarze:

  1. Moi rodzice również mają szklarni i foliowe tunele z warzywami, więc takie węże są podstawą i ich wyposażenia. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie węże to spore ułatwienie.

    OdpowiedzUsuń