Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 22 lipca 2020

Mnóstwo wrażeń od Prezent Marzeń

Mnóstwo wrażeń od Prezent Marzeń. Jeżeli szukacie niesamowitych doznań i niebanalnych prezentów, warto zajrzeć na tę stronę.

O stronie Prezent Marzeń słyszałam już jakiś czas temu. Zainteresowała mnie ich oferta, dlatego teraz w dobie koronawirusa postanowiłam skusić się na coś, co na pewno wykorzystam. Mowa o kursie Sprzedaż i obsługa klienta za 89 złotych. Na własnym przykładzie mogę stwierdzić, że na jego realizację należy przygotować sobie większą ilość dni ze względu na czas oczekiwania. Od podania kodu i wysłania e-maila z prośbą o dostęp do kuru minęło ok. tygodnia. Sam kurs spokojnie zrobiłam w jeden dzień. Następnie firma ma aż 7 dni roboczych na to, by wysłać zaświadczenie o ukończeniu kursu. Ja miałam po 2. Pytania egzaminacyjne są 2 - opisowe i znamy je już na początku kursu.

Prezent Marzeń to jednak nie tylko kursy online, których jest tam zaledwie kilka. Można skusić się na zajęcia tańca, przejażdżkę samochodem, lot awionetką, wizytę w SPA. Atrakcje są podzielone tematycznie, więc bardzo szybko możemy znaleźć to, co nas interesuje. Są także podzielone na województwa, więc nie ma problemu z określeniem lokalizacji, która nas zainteresowała.

Zakres cen jest naprawdę bardzo różny. Oferta Prezentu Marzeń jest bardzo szeroka. Można kupić prezent dla siebie, dla bliskich, dla kogoś na rocznicę ślubu, na jakąś uroczystość, czy rocznicę. Każdy voucher jest ładnie zapakowy w pudełeczko, a wszystko znajduje się dodatkowo w papierowej torebce. Wszystko wygląda bardzo okazale. Jeżeli szukacie niebanalnych propozycji, to oferta Prezentu Marzeń będzie dla Was idealna. 

Wpis powstał w ramach współpracy z Prezent Marzeń.

3 komentarze:

  1. Bardzo fajnie, że jest tak szeroka oferta.

    OdpowiedzUsuń
  2. To bardzo świetny pomysł. 😊

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeśli tylko macie możliwość wręczenia nieco droższych prezentów, to serdecznie polecam zerknąć sobie na produkty dostępne na stronie https://bangolufsen.pl/ . Jak najbardziej możecie tam znaleźć jedne z najlepszych jakościowo sluchawek i głośników. Ja osobiście czegoś takiego jeszcze nie widziałem, więc od razu zacząłem czytać o tych produktach i natknąłem się na bardzo dobre opinie wypływające prosto od specjalistów i profesjonalistów związanych z muzyką, dlatego wydaje mi się, że są to urządzenia najlepsze jakościowo, których można używać na co dzień.

    OdpowiedzUsuń