Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 12 lipca 2020

,,Syreny" Anna Langner

Książki dla kobiet cieszą się ogromną popularnością. ,,Syreny" to powieść idealna na te letnie dni. Któż z nas nie marzy o niecodziennych wakacjach?

Nie inaczej sprawa ma się w przypadku dwóch mieszkanek Burzewa, Wioli i Julki, które postanawiają sobie urozmaicić monotonne dni, a przy okazji wesprzeć promocję regionu, zgodnie z tym, o co włodarz prosił. Tylko dlaczego całe miasteczko wzięło je na języki? Skąd pomysł, by miały być luksusowymi paniami do towarzystwa? Przecież Syreny to miał być tylko niewinny żart. Nad morze przybywa jednak trzech przyjaciół - Damian, Filip i Igor. Wakacje spędza tutaj także jak co roku trzecia z przyjaciółek, Julka. Czy letni czas zaszumi w głowie mieszkańców i przyjezdnych? Jak zakończą się dni odpoczynku i niezapomnianych przygód? Czas pokaże.

Nigdy wcześniej nie miałam okazji zapoznać się z książką Anny Langner, a ta ma ich na swoim koncie już kilka. Czytając jednak pochlebne opinie na temat ,,Syren", sama postanowiłam przekonać się, o co tyle szumu. Muszę przyznać, że jest to lekka wakacyjna powieść, która skrywa jednak w sobie drugie dno. Autorka wiele uwagi pomiędzy wierszami poświęca wakacyjnym romansom, towarzyszeniu bogatym biznesmenom w czasie imprez, wyjazdu. Pokazuje, że nie wszystko złoto, co się świeci. Czy nasze główne bohaterki przekonają się też o blaskach i cieniach ich nowego pomysłu?

Anna Langner bardzo ciekawie wykreowała zarówno dziewczyny, jak i mężczyzn. Każdy z nich jest inny, nietuzinkowy, a jednocześnie w każdym z nich możemy odnaleźć cząstkę siebie. Skryta w sobie Julka, przebojowa Wiolka oraz nieco wycofana Julka & mistrz podrywu Filip, zakochany Igor oraz... Damian, którego przeszłość miała wiele wspólnego z teraźniejszym zachowaniem. Nie sposób się od tej historii oderwać, mimo, że ma ponad 400 stron. Sama zapoznałam się z nią w dwa dni i nie obraziłabym się, gdyby powstała dalsza część historii. W końcu jest jeszcze tyle do opowiedzenia!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

4 komentarze: