Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 29 lipca 2020

,,W jego oczach" Alicja Sinicka

Czas na drugi tom fantastycznej serii Alicji Sinickiej, czyli ,,W jego oczach". Książki dla kobiet cieszą się ogromną popularnością, więc tym chętniej zabrałam się za tę lekturę.Lena Kajzer wciąż pracuje w firmie Artura Mangano, a ich związek przechodzi kolejne fazy, zbliżające zakochanych do zaręczyn i wypowiedzenia sakramentalnego ,,tak". Okazuje się jednak, że o ile interesy idą świetnie, mężczyzna nie do końca wtajemnicza we wszystko wybrankę serca. Nie wszyscy jednak życzą im dobrze. Okazuje się, że zdrowie Leny się pogarsza. Ma urojenia, widzi rzeczy, które rzekomo nie mogą mieć miejsca. W końcu dzieje się najgorsze...

Nie sposób oderwać się od tej lektury. Już po przeczytaniu fenomenalnej ,,Stażystki" Alicji Sinickiej, postanowiłam zapoznać się z jej twórczością. ,,W jego oczach" to wyrafinowana kontynuacja ,,Oczów wilka", a także przedsmak wydarzeń, które czekają nas w ,,Otwórz oczy". Momentami zastanawiałam się, czy to z pewnością polska autorka napisała tak rewelacyjne dzieło. Tak. Często nie doceniamy naszych rodzimych pisarzy, a tymczasem Alicja Sinicka stworzyła powieść, po której się płynie.

Mamy tutaj historię miłosną połączoną z motywem kryminalnym, przeplatanym momentami grozy. To lektura dla prawdziwych smakoszy słowa. Nie sposób przestać myśleć o losach Leny i Artura. Na szczęście na rynku obecnie ukazały się już wszystkie trzy tomy, więc bez zbędnych przeszkód można za jednym razem przeczytać całą historię. Z pewnością się nie zawiedziecie. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

4 komentarze:

 1. Po takie kobiece książki lubię sięgać od czasu do czasu! :)
  Z twórczości autorki miałam okazję czytać tylko "Obserwatorkę" i mi się podobała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta seria jeszcze przede, ale czekam inne książki autorki, które uwielbiam i po nią na pewno również sięgnę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cała seria jeszcze przede mną.

  OdpowiedzUsuń