Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 2 sierpnia 2020

,,Otwórz oczy" Alicja Sinicka

Po zakończeniu lektury ,,W jego oczach" czas na ,,Otwórz oczy" Alicji Sinickiej. Cała seria to kolejne książki dla kobiet, do których ciężko się oderwać. 


Lena Kajzer wychowywana była przez ciotkę Melanię, która okazała się chorować na schizofrenię. Obecnie jest już z nią kontakt, dzięki specyfikowi przygotowanego przez Artura Mangano, którego nazwisko w Głębi jest wszystkim znane. Szczęśliwie po wydarzeniach z poprzedniej części, nowożeńcom udało się stanąć na ślubnym kobiercu. Mężczyzna obiecał jednak, że po ślubie wyjawi ukochanej rodzinną tajemnicę, która może sprawić, że już nigdy nie spojrzy na niego tak samo. Czy zaryzykuje wspólną przyszłość, stawiając na szali rodzinne błędy z przeszłości?

Fantastyczna seria, od której nie sposób się oderwać. Czekałam z lekturą do momentu, aż będą na rynku oba tomy, żeby niepotrzebnie nie zwlekać z poznaniem dalszych losów bohaterów. Alicja Sinicka dała się poznać czytelnikom dzięki fenomenalnie prowadzonej fabule, gdzie wątek miłosno-obyczajowy przeplata się z kryminalną intrygą. Wszystko jest doskonale wyważone. Bohaterowie mają swoje mniejsze i większe troski, jednak nie przeszkadza im to w prowadzeniu spokojnego życia. Do momentu wyjawienia tajemnicy sprzed lat...

Znów dużo się dzieje. Wszystkie wprowadzone wątki są jednak po coś, nie po to, by napchać tekst bezsensownymi zdaniami. Ta seria pochłania, nie sposób odłożyć ją na bok, nie przeczytawszy ostatniego zdania. Przynajmniej ja nie potrafiłam. To kunszt literacki, który prezentuje Alicja Sinicka, sprawia, że cała trylogia została zaliczona do grona bestsellerów. Jak najbardziej słusznie. Czas na kolejne powieści pisarki, zostały mi jeszcze ,,Obserwatorka" i ,,Winna". Coś mi się wydaje, że będzie to kolejna literacka uczta, do której i Was zachęcam.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.

3 komentarze:

 1. Nie czytałam jeszcze pierwszego tomu. Wszystko przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tej serii jeszcze nie czytałam, ale znam twórczość autorki z innych książek i wiem, że na pewno po tę też sięgnę. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak zachwalasz tą książkę, że chyba nie pozostaje nic innego jak przyglądnięcie się jej ;)

  Zapraszam na nowy post: czytanko.pl

  OdpowiedzUsuń