Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 30 sierpnia 2020

,,The Kissing Both 2. Na odległość" Beth Reekles

Nadszedł ten moment, którego bohaterowie tak się bali. Noah Flynn przeniósł się na drugi koniec państwa na studia. Jak w tej sytuacji będzie wyglądał jego związek z Elle Evans?


Muszę przyznać, że lubię od czasu do czasu zapoznać się z książkami młodzieżowymi i ,,The Kissing Both 2. Na odległość" Beth Reekles zdecydowanie się do nich zalicza. To już drugi tom przygód przyjaciół, tym razem związek będzie wystawiony na próbę. Czy Noah i Elle dadzą sobie radę z tak licznie dzielącymi ich kilometrami? Dziewczyna razem ze swoim najlepszym przyjacielem i paczką przyjaciół rozpoczyna właśnie ostatnią klasę szkoły. Czas na pisanie listów motywacyjnych, podań na studia i szukanie pracy. Do ich klasy dołącza nowy kolega Levi Monroe. Elle chce być miła, pomaga, oprowadza. Tylko czy w obliczu tak długiej rozłąki z Noah się na tym skończy?

Bardzo przyjemnie spędziłam czas z tą lekturą. Jak przyznaje sama autorka, sama kilka lat zbierała się do napisania tej kontynuacji. Na podstawie powieści powstały filmy dostępne na Netflixie. Gdy tylko wykupimy dostęp do platformy, sama z chęcią je obejrzę, żeby przekonać się jak wypadła ekranizacja. ,,The Kinnsing Both 2. Na odległość" to ciepła, pełna nadziei książka, uświadamiająca, że związek na odległość nie jest niczym łatwym i przyjemnym, ale warto o niego walczyć.

Bohaterowie to typowi nastolatkowie, chodzący na imprezy, mający swoje wzloty i upadki. Jedno jest jednak piękne - przyjaźń, która łączy ich pomimo przeciwności losu. Jeżeli szukacie historii, od której nie sposób się oderwać, polecam zacząć od części pierwszej, czyli ,,The Kissing Both", przeczytać dodatek, a później chwycić tę. Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że Beth Reekles zdecyduje się na dalszy tom, ponieważ bardzo polubiłam bohaterów.

15 komentarzy:

 1. Nie czytałam jeszcze początku serii.

  OdpowiedzUsuń
 2. I really enjoy your web’s topic. Very creative and friendly for users. Definitely bookmark this and follow it everyday.
  온라인카지노

  OdpowiedzUsuń
 3. Super książka, muszę obejrzeć film

  OdpowiedzUsuń