niedziela, 30 sierpnia 2020

,,The Kissing Both 2. Na odległość" Beth Reekles

Nadszedł ten moment, którego bohaterowie tak się bali. Noah Flynn przeniósł się na drugi koniec państwa na studia. Jak w tej sytuacji będzie wyglądał jego związek z Elle Evans?


Muszę przyznać, że lubię od czasu do czasu zapoznać się z książkami młodzieżowymi i ,,The Kissing Both 2. Na odległość" Beth Reekles zdecydowanie się do nich zalicza. To już drugi tom przygód przyjaciół, tym razem związek będzie wystawiony na próbę. Czy Noah i Elle dadzą sobie radę z tak licznie dzielącymi ich kilometrami? Dziewczyna razem ze swoim najlepszym przyjacielem i paczką przyjaciół rozpoczyna właśnie ostatnią klasę szkoły. Czas na pisanie listów motywacyjnych, podań na studia i szukanie pracy. Do ich klasy dołącza nowy kolega Levi Monroe. Elle chce być miła, pomaga, oprowadza. Tylko czy w obliczu tak długiej rozłąki z Noah się na tym skończy?

Bardzo przyjemnie spędziłam czas z tą lekturą. Jak przyznaje sama autorka, sama kilka lat zbierała się do napisania tej kontynuacji. Na podstawie powieści powstały filmy dostępne na Netflixie. Gdy tylko wykupimy dostęp do platformy, sama z chęcią je obejrzę, żeby przekonać się jak wypadła ekranizacja. ,,The Kinnsing Both 2. Na odległość" to ciepła, pełna nadziei książka, uświadamiająca, że związek na odległość nie jest niczym łatwym i przyjemnym, ale warto o niego walczyć.

Bohaterowie to typowi nastolatkowie, chodzący na imprezy, mający swoje wzloty i upadki. Jedno jest jednak piękne - przyjaźń, która łączy ich pomimo przeciwności losu. Jeżeli szukacie historii, od której nie sposób się oderwać, polecam zacząć od części pierwszej, czyli ,,The Kissing Both", przeczytać dodatek, a później chwycić tę. Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że Beth Reekles zdecyduje się na dalszy tom, ponieważ bardzo polubiłam bohaterów.

8 komentarzy:

 1. Nie czytałam jeszcze początku serii.

  OdpowiedzUsuń
 2. I will recommend your website to everyone. You have a very good gloss. Write more high-quality articles. I support you.
  온라인카지노

  OdpowiedzUsuń
 3. I will recommend your website to everyone. You have a very good gloss. Write more high-quality articles. I support you.
  스포츠토토

  OdpowiedzUsuń
 4. Your blog is really nice. Its sound really good
  온라인카지노

  OdpowiedzUsuń