Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 2 września 2020

Voucher na wyjście do restauracji

Zbliża się rocznica ślubu rodziców, urodziny męża, czy ulubionej koleżanki, a Ty nie wiesz co kupić? Świetnym rozwiązaniem będzie voucher na wyjście do restauracji.
Wpis powstaje w ramach współpracy z Prezentem Marzeń, katalogiem, gdzie niemożliwe staje się możliwe. Różnorakie atrakcje, wiele przedziałów cenowych, wyszukiwanie po województwach, miastach, kategoriach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dziś chciałam jednak przybliżyć Ci strefę gastronomiczną, na którą także można wykupić voucher. Warto wspomnieć na początku o tym, że prezent z numerem do rezerwacji oraz innymi ważnymi informacjami przychodzi zapakowany w piękne metalowe pudełko oraz torebkę. Jedynym więc pozostaje wybrać lokalizację, a Prezent Marzeń resztę załatwi za Ciebie.

W codziennym biegu, sama wiem po sobie, ciężko znaleźć czas na chwilę przyjemności. Często wydaje nam się, że jeśli prezent, to praktyczny. A kto z nas pamięta o rozpieszczaniu podniebienia? Idealnym pomysłem jest wykupienie wizyty w restauracji oraz skorzystanie z menu na określoną kwotę. Przyjemnie będzie rodzicom, przyjaciółce, czy mężowi, gdy nie będą musieli zabiegać o to, co zjedzą, ale przyjemnie spędzą czas w swoim towarzystwie. Lokalizacje gastronomiczne, które występują w ofercie Prezentu Marzeń to miejsca renomowane, z klasą. Takie, w których wizyta zapadnie w pamięci na dłużej.

Jeżeli uważasz jednak kupowanie voucheru do restauracji jako oklepanego, można także zakupić dla siebie lub bliskich degustację w ciemni, np. blisko nas w Bydgoszczy znajduje się taka atrakcje. Z pewnością to ciekawe przeżycie oddziałujące na przeżycia smakowe, wszak nie widzimy podawanych nam smakołyków. Na szczęście Prezent Marzeń to także masaże, wycieczki, loty paralotnią, nauka tańca, kursy online, SPA... Można by wymieniać jeszcze długo. Jedno jest pewne - na brak wrażeń nie można narzekać.

Wpis powstał w ramach współpracy z Prezent Marzeń.

1 komentarz: