Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 4 października 2020

,,Grzeszne gierki" Laurelin Paige
Po ,,Grzesznym zdobywcy" przyszedł czas na kontynuację losów Westona Kinga oraz jego świeżo poślubionej żony Elizabeth. Cała fabuła polega na tym, że Lizzie w testamencie ojca zostanie prawowitą właścicielką firmy w wieku 29 lat lub w przypadku wcześniejszego wyjścia za mąż. Okazuje się, że kobieta wybiera drugą opcję, zachęcona przez wspólników Westona. Papierowe małżeństwo trwa. Pojawia się tylko jeden problem - udający małżonkowie naprawdę się w sobie zakochują! Jak wpłynie na to widmo zaplanowanego rozwodu?

Muszę przyznać, że okładka zdradza zbyt wiele, to właśnie tam dowiadujemy się już, że Elizabeth pokocha Westona nie mniej niż on ją. W tym tomie naszych zakochanych czeka podróż poślubna, a także wyjawienie tajemnicy, która może rzutować na ich dalsze wspólne życie. Jak sobie z tym poradzą? Dodatkowo Elizabeth ma w planie rozwijać swoją firmę na innym kontynencie. Czy Weston poświęci życie rodzinne, by pojechać za ukochaną i ją w tym wspierać?

Laurelin Paige przygotowała dla swoich czytelników huśtawkę emocji. Trudno się od niej oderwać, ponieważ, gdy już jesteśmy pewni, że wszystko potoczy się po naszej myśli, autorka nieoczekiwanie wyskakuje z jakąś nową informacją. Nie sposób jednak przejść obok tej historii obojętnie. Nie jest to wymagająca lektura, ale bardzo przyjemnie spędziłam z nią czas. Jeżeli lubicie powieści kobiece z wątkiem erotycznym, seria ,,Seksowny duet" będzie idealnym pomysłem.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.   

2 komentarze:

  1. Nie za bardzo przepadam za erotykami, ale autorkę kojarzę.

    OdpowiedzUsuń
  2. nie jest to literatura dla mnie, ale wiem komu by się spodobała :-)

    OdpowiedzUsuń