Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 13 października 2020

,,Księżniczka debiutuje" Connie Glynn

Tuż po powieści ,,Księżniczka incognito" przyszedł czas na dalszą część, czyli ,,Księżniczka debiutuje". I tym razem Connie Glynn przygotowała dla swoich odbiorców wiele emocji.


W wielkim skrócie pierwszy tom opowiadał o Ellie Wolf, księżniczce Maradawii, która postanowiła udawać zwyczajną uczennicę i rozpocząć naukę w Rosewood Hall. Na miejscu okazało się, że w wyniku nieoczekiwanej pomyłki, za księżniczkę wzięta zostaje Lottie Pumpkin. Ta druga zgadza się na tę improwizację. Nieoczekiwanie jednak na horyzoncie pojawia się organizacja Lewiatan, która chce porwać następczynię tronu. ,,Księżniczka debiutuje" opowiada o dalszych losach intrygi, mającej na celu odkrycie prawdy o Lewiatanie, a także uchronienie obu dziewczyn. Dodatkowo Lottie pragnie poznać rozwikłać jeszcze jedną sprawę - poznać historię swojej rodziny.

Connie Glynn stworzyła serię typowo młodzieżową o szkole, gdzie znajdują się podziemne korytarze, duchy przodków oraz tworzy się spisek, który ma na celu wychwycenie następców tronu. Muszę przyznać, że mimo, iż wiek nastoletni mam już za sobą, niesamowicie lubię zatapiać się w karty tej fabuły. ,,Księżniczka debiutuje" trzyma poziom pierwszej części, a dodatkowo bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że będą także dalsze tomy.

Jak na prawdziwą księżniczkę Maradawii przystało Ellie ma portmankę Lottie, która udaje inną tożsamość, by następczyni tronu była bardziej bezpieczna. Jest także Jamie, prywatny ,,ochroniarz", który nie zawaha się, by chronić dziewczynę, której został przypisany. Rosewood Hall zaś to szkoła do nastolatków, która skrywa wiele tajemnic. Część z nich już się rozwiązała, ale kim lub czym jest Lewiatan? Kto nim kieruje? Na to pytanie odpowiedź znajdziemy z pewnością w dalszych tomach. Nie mogę się już ich doczekać!

2 komentarze:

  1. Nie czytałam jeszcze pierwszego tomu, zapowiada się ciekawa seria.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie czytałam jeszcze nic z tej serii, ale wydaje mi się, że może mi przypaść do gustu :)

    OdpowiedzUsuń