poniedziałek, 12 października 2020

Zaaranżuj klimatyczne wnętrze swojego biura

 Uwielbiamy od czasu do czasu przearanżować wystrój naszego biura. Co jednak w momencie, gdy malarz odmawia wykonania kolejnej zmiany koloru, a meble są jeszcze w całkiem dobrym stanie? Idealnym rozwiązaniem są plakaty i obrazy z Posterstore.

Uwielbiam kupować elementy wystroju wnętrz, które zmienią wnętrze, a jednocześnie przy kolejnej zmianie decyzji nie będę musiała wyrzucać ich do kosza, czy chować po kątach. Już od dawna interesuję się spersonalizowanymi plakatami, czy obrazami lokalnych artystów, którzy ubogacają wnętrze. Przy okazji współpracy z Posterstore okazało się, że jest w czym wybierać! Bez najmniejszego problemu odnajdziemy się na stronie internetowej firmy, która jest przejrzysta. Same obrazy zaś zostały posortowane według kategorii. Odnajdziemy wśród nich m.in. Natura & Botanika, Zwierzęta, Obrazy do kuchni, czy Vintage. Mylnie bowiem mogło przyjąć się, że jeśli obrazy to do sypialni, czy przestrzeni biurowej. A przecież kuchnia połączona z jadalnią także może być miejscem gustownym.

Z racji tego, że w przyszłorocznym planie mam kolejny remont biura, które służy głównie do udzielania korepetycji dzieciom w wieku szkolnym, postawiłam na plakaty uniwersalne z serii Dla dzieci, Zwierzęta oraz Mapy. Planuję białe meble, więc wiedziałam, że białe ramki nie odbiją. Wtedy trafiłam na nie - miedziane. Już oglądając je w Internecie wiedziałam, że wkomponują się idealnie. Czyż nie są piękne? Poza tym to, co bardzo spodobało mi się w przypadku zamówienia z Posterstore to fakt, że każdy plakat możemy zamówić w kilku wariantach wymiarów - aż do tego 50 cm * 70 cm. Pomyślałam, no tak, świetnie, ale gdzie ja kupię takie duże ramy? Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie, bowiem na stronie mamy tak szeroki wybór formatów, że i na ten udało się znaleźć ozdobną ramkę.


Zdaję sobie sprawę z tego, że ceny mogą być kontrowersyjne. Uważam jednak, że za projekt oraz wysoką jakość wykonania tak jak i w innych dziedzinach należy zapłacić odpowiednią cenę. By jednak nieco osłodzić wydatek, razem z firmą Posterstore przygotowaliśmy rabat w wysokości 35 %  dla czytelników bloga (paulinakwiatkowska35 (35% rabatu na plakaty z wył. kategorii Selection)). Działa on na wszystkie produkty z serii plakaty oprócz ramek oraz kategorii Selection. Wszystkie plakaty są drukowane na wysokiej jakości ekologicznym papierze. Jeśli zajrzysz na stronę Partnera wpisu, zauważysz, że wybór jest tak ogromny, że nie sposób przejść obojętnie. Dzięki niemu stworzysz unikalną galerię, która sprawi, że Twoje wnętrze będzie przytulne, a jednocześnie w Twoim stylu. Nie wiem, jak Ty, ale ja uwielbiam styl skandynawski! Ramki są starannie opakowane, a obrazki wydrukowane na sztywniejszym papierze. Zmontowanie wszystkiego zajmie chwilkę. Naprawdę polecam do odświeżenia wnętrza.   


Wpis powstał w ramach współpracy z Posterstore.       

2 komentarze: