Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 10 października 2020

,,Racer" Katy Evans

,,Racer" otrzymana z Taniejksiazki.pl była moim kolejnym spotkaniem z twórczością tej autorki. Nie da się zaprzeczyć, że Katy Evans jest poczytną pisarką. Sprawdźcie też inne książki dla kobiet w księgarni.


,,Racer" to historia rajdowca, Racera Tate'a, który bierze udział w nielegalnych ulicznych wyścigach do momentu aż do Ameryki przylatuje Lana, która szuka kierowcy, mogącego jeździć w bolidach pod szyldem rodzinnej firmy. Ich znajomość zaczyna się stłuczką, a niedługo później Racer deklaruje, ze Lana zostanie jego żoną. Czy faktycznie tak będzie? Jedno jest pewne, jest to pełen wrażeń erotyk, który pochłania się rozdział za rozdziałem. Kluczowe pozostają dwa pytania - czy Tate wygra Grand Prix Formuły 1 oraz czy Lana zostanie przyszłą Panią Tate?

Okazuje się, że jest to już kolejny tom serii. Wcześniejsze z tego, co wyczytałam dotyczyły Remingtona Tate'a, ojca Racera, boksera, który stworzył pełną kochającą się rodzinę. Jego syn ma podobne marzenie. Początkowo obawiałam się, jak to będzie czytać serię niejako od środka. Szybko jednak okazało się, że nie nastręcza to żadnych problemów, ponieważ fabuła została tak skonstruowana, że wszystkie najważniejsze fakty zostały przypomniane i spokojnie można ją czytać jako odrębną powieść.

Katy Evans dała się poznać czytelnikom m.in. z takich serii, jak Real, czy Manwhore. Bohaterowie są barwnie wykreowani, tym razem mamy do czynienia z młodymi dorosłymi, którzy szukają siebie i swojego celu w życiu. Bardzo przyjemnie spędziłam czas z Laną i Racerem. Rozdziały są krótkie, a emocje aż kipią z każdej kolejnej sceny. Serdecznie polecam!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       

2 komentarze: