niedziela, 11 października 2020

Identyfikacja wizualna

WarMax to firma specjalizująca się w identyfikacji wizualnej. Oferuje efektowne reklamy, które pomocą danej firmie zapaść w pamięci odbiorców.Pozyskiwanie nowych klientów, walka o tych, którzy już w danej firmie są. To tak naprawdę nieustanna praca. Przedsiębiorcy prześcigają się więc w coraz to nowszych formach reklamy, zniżkach. Chcą zrobić wszystko, by dany klient został z nimi jeszcze przez jakiś czas. Jest to szczególnie ważne w dobie pandemii, kiedy każdy zarobek jest niezwykle cenny.

Firma WarMax specjalizuje się w wykonywaniu liter, liter przestrzennych, z efektem 3D, które pozwolą danym firmom - ich klientom wyróżnić się na tle konkurencji. Pracownicy firmy wiedzą w jaki sposób dzięki tego typu reklamie można się przebić nawet w Warszawie. Podświetlany neon reklamowy z pewnością na dłużej zapadnie w pamięci przechodnia niż np. zwykła ulotka na oknie.

Myślę, że stosowanie podświetlanych napisów jest na pewno przyciągające z uwagi przechodnia i dana marka jeszcze bardziej zapadnie w pamięci. Dobrze, że istnieje firma, która specjalizuje się w tego typu realizacjach. Na stronie wykonawcy można zobaczyć przykładowe projekty WarMaxu.  

Zdjęcie pochodzi ze strony http://warmax.org.pl/

2 komentarze:

  1. Taki świecący neon jest na pewno dobrym pomysłem.

    OdpowiedzUsuń
  2. W wielu branżach usługowych taki neon może być bardzo przydatny.

    OdpowiedzUsuń