Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 8 października 2020

,,Zależna od mafii" Ada Tulińska

Sprawdźcie ofertę książek dla kobiet w księgarni Taniaksiazka.pl. Wśród nich z pewnością znajduje się warta uwagi powieść Ady Tulińskiej, a dokładniej ,,Zależna od mafii" z popularnej księgarni internetowej.


W ostatnim czasie w książkach dla kobiet pojawia się wątek mafijny. Czasem cała fabuła jest oparta na życiu w mafijnej rodzinie, czasem ta druga porywa kobiety, które zamierza powziąć w związki małżeńskie. W przypadku ,,Zależnej od mafii" Ady Tulińskiej nie spotykamy się z żadnym z tych schematów. Poznajemy Julię i Patryka, którzy właśnie odbierają po 4 latach ojca, który wyszedł z więzienia. Czas na uroczysty obiad, kobieta wychodzi do apteki, a po powrocie zastaje Filipa Vedettiego wraz z jego pomocnikami, którzy unieszkodliwiają mężczyzn, a Julkę biorą w zastaw w zamian za długi seniora.

Szybko jednak okazuje się, że kobieta ma niewyparzony język, a jej relacja z Filipem staje się coraz ciekawsza. Mężczyzna w zamian za spłatę długu ojca, którą Julia sama proponuje, wysyła ją na misję, mającą na celu wykryć prawdziwe zamiary Nikolaja Aristowa. Początkowo wydaje się, że wszystko jest w porządku. Jak jednak będzie później? Ada Tulińska stopniowo dawkuje czytelnikowi emocje. Gdy już jesteśmy czegoś pewni, nieoczekiwanie na jaw wychodzą nowe fakty i nasze postrzeganie zmienia się o 180 stopni.

,,Zależna od mafii" to fascynująca opowieść zwykłej dziewczyny, która z godziny na godziny zostaje zmuszona do tego, by przeorganizować swoje dotychczasowe w miarę poukładane życie. Bohaterowie są barwnymi postaciami, ich charaktery i zachowanie z pewnością nie są zero-jedynkowe. Ciekawa jestem, czy powstanie dalsza część przygód Julii. Na dobrą sprawę chętnie bym się z nią zapoznała. Choć to dopiero pierwsza wydana powieść w dorobku Ady Tulińskiej, bardzo przyjemnie spędziłam z nią czas. Serdecznie polecam, jeśli także lubisz mafijne klimaty.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.      

1 komentarz: