Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 1 listopada 2020

,,Amanda" Nora Roberts

Nora Roberts ma na swoim koncie wydanych kilkaset powieści, niektóre z nich pisze pod pseudonimem J. D. Robb. Czas na drugi tom serii ,,Siostry Calhoun".W pierwszym tomie zatytułowanym ,,Catherine" częściowo poznajemy historię rodu, a dokładnie Bianci i jej męża Fergusa. Kobieta wychodzi za mąż niejako z obowiązku, mają razem trójkę dzieci, ale jej serce bije szybciej do malarza Christiana. Z powodu nieszczęśliwej miłości rzuca się z wieży. Małżonek niszczy wszystkie pamiątki po niej. W posiadłości krąży jednak legenda, jakoby zachowały się gdzieś szmaragdy Bianci, mogące uchronić cztery siostry i ich ciotkę przed bankructwem. Zaczynają się poszukiwania.

,,Amanda" to dalsza część historii. Zbliża się ślub Catherine i Trentona. Przyjeżdża na niego drużba pana młodego - Sloan O'Riley, który od razu wpada w oko Amandzie i vice versa. Jak to jednak bywa, siostra Calhoun jest niezależna, pewna siebie. Pracuje jako asystentka menadżera hotelu, który, mówiąc delikatnie, się nią wysługuje, wszystkie zasługi w efekcie końcowym przypisując sobie. Kobieta jednak zaciska zęby - niedługo czeka ją bowiem znacznie poważniejsza biznesowa rola. Jak jednak będą miały się do tego zapędy matrymonialne ze strony O'Rileya?

Muszę przyznać, że bardzo przyjemnie spędziłam czas z tą publikacją. Nora Roberts poświęciła kolejną część serii drugiej z czterech sióstr - Amandzie. Co jakiś czas pojawiają się także wstawki-wspomnienia z życia Bianci. Dodatkowo pojawia się tutaj delikatny wątek kryminalny - chętnych, by znaleźć rodzinne szmaragdy jest bowiem wielu, tym bardziej, że ich wartość wynosi ponad 2 miliony. Nie mogę się doczekać kolejnej części, biorąc pod uwagę to, że rodzinna zagadka wciąż nie została rozwiązana. Przyjemna i wciągająca lektura na wolne popołudnie. Serdecznie polecam.  

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

3 komentarze:

  1. Dawno już nie czytałam żadnej książki tej autorki, więc chętnie wrócę do jej twórczości.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czytałam książki tej autorki kilkanaście lat temu i mi się podobały. Aktualnie nasze drogi nieco się rozbiegły, więc nie wiem czy zdecyduję się sięgnąć po tą książkę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Czytałam kilka książek tej autorki kilka lat temu.

    OdpowiedzUsuń