Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 29 listopada 2020

,,Fear you" B.B. Reid

,,Fear you" otrzymana z Taniejksiazki.pl to drugi tom serii. Niedawno przedstawiałam Wam moją opinię o części pierwszej. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.
 

Seria o historii nastolatków, których nienawiść przemienia się w miłość. Muszę przyznać, że trudno było mi się od niej oderwać. Choć początkowo miałam mieszane uczucia względem pierwszego tomu, czyli ,,Fear me" szybko przemieniły się one w fascynację piórem i sposobem prowadzenia akcji przez B. B. Reid. Poznajemy wówczas Lake Monroe, której rodzice zaginęli kilkanaście lat temu oraz jej prześladowcę, Keirana Mastersa, któremu znęcanie się nad dziewczyną sprawia niesamowitą przyjemność. Tym bardziej, gdy jest przekonany, że to przez nią spędził czas w więzieniu. Część wstępna kończy się dramatycznymi wydarzeniami, których kontynuację poznajemy w proponowanej powieści - ,,Fear you".

Tym razem doskonale znamy już głównych i pobocznych bohaterów. Ciekawym urozmaiceniem jest wprowadzenie wątków z przeszłości Keirana, kiedy jako mały chłopiec został sprzedany pewnej grupie, która przygotowywała go do okropnych czynów. Czy to miało wpływ na to, jak odnosi się do Lake Monroe? Jaka historia kryje się za ich niełatwą relacją? Dodatkowo pojawia się biologiczny ojciec, Mitch, który także ma swoje plany do zrealizowania. Monroe staje się coraz śmielsza w kontaktach z Keiranem i wydaje się, że już się go nie boi. Tymczasem... chłopak będzie miał niejedną okazję, by udowodnić swoją rację.

B. B. Reid to autorka bestsellerowej serii, gdzie nienawiść przemienia się w miłość, przynajmniej w przypadku Lake i Keirana. Jak będzie w przypadku jej dwóch przyjaciółek oraz ich wybranków, z którymi relacje nie zawsze układają się tak, jak byśmy tego chcieli? Tego z pewnością dowiemy się z kolejnych części cyklu. Mówiąc szczerze, nie mogę się ich doczekać. ,,Fear you" to ten typ literatury, od którego nie sposób oderwać się bez przeczytania ostatniego zdania. Barwni bohaterowie, nieciekawa i skomplikowana przeszłość sprawiają, że ich zachowania stają się bardziej akceptowalne. To prawdziwa gratka dla fanów literatury erotycznej z wątkiem sensacyjnym.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       
      

10 komentarzy:

 1. Dobrze, że ta seria zasługuje na uwagę. Na pewno znajdzie swoich zwolenników.

  OdpowiedzUsuń
 2. Serie mają to do siebie, że najlepsze są pierwsze tytuły...Ale może ta jest wyjątkiem. Miłego czytania.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie znam tej serii, ale chociaż młodzi bohaterowie trochę mnie odrzucają to tak skrajne emocje są warte uwagi :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tej serii, ale nie mam w planach po nią sięgać, bo to zupełnie nie mój target.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakoś książka mnie do siebie nie przekonała. Wolę inne gatunki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie byłam przekonana do ych książek i z nich zrezygnowałam. chyba popełniłam błąd :) będę musiała się ponownie zastanowić nad tą seria :) Kinga

  OdpowiedzUsuń
 7. To raczej już nie jest seria dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla tych, którzy chętnie buszują w tym gatunku literackim, z pewnością przygoda warta uwagi. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Książka troszkę z typu fanfiction o badboyach, nie wiem czy bym się odnalazła czytając ją :)

  www.dbuniek.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Mi książka bardzo się podobała i polecam.

  OdpowiedzUsuń