Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 2 grudnia 2020

,,Mężczyźni w potrzasku" Kazimierz Kyrcz Jr.

Kazimierz Kyrcz Jr. to autor bardzo ciekawej serii, w której właśnie ukazali się ,,Mężczyźni w potrzasku", czyli 4 tom cyklu. Nie oderwiecie się od tej lektury, zapewniam.
 

Dla uściślenia serię powinno czytać się następująco: ,,Dziewczyny, które miał na myśli", ,,Kobiety, które nienawidzą", ,,Chłopcy, których kochano za mocno" i na koniec najnowsi ,,Mężczyźni w potrzasku". Trzy ostatnie zostały pięknie wydane nakładem wydawnictwa Harper Collins, miejmy nadzieję, że i pierwszy doczeka się wznowienia (wydawcą był Pocisk). Cała rzecz rozgrywa się w policyjnym światku, gdzie przez pierwsze trzy części prowadzona była tajemnicza sprawa Kuby Szpikulca, pomiędzy inne drobne śledztwa.

W tym tomie zaś kontynuujemy znajomość znanego nam już bohatera, Sebastiana Bednarskiego, który obecnie został nadkomisarzem oraz wrócił do spotykania się z koleżanką z pracy Edytą Fortuną. Po zakończeniu sprawy Boba Zabójcy, mężczyzna dostaje propozycję zostania kierownikiem Archiwum X. Szybko okazuje się, że współtowarzysze niedoli nie bardzo będą brali się do pracy, ponieważ mają inne równie ciekawe zajęcia. Na tapet trafia sprawa rzekomego samobójstwa ucznia, którego ojciec wciąż nie może w to uwierzyć. Bednarski wraz z zespołem postanawiają dociec prawdy.

Równolegle prowadzona jest sprawa tzw. Mleczarza, który ogłusza i gwałci niewinne dziewczyny. Czy i tutaj dawnemu zespołowi uda się ująć przestępcę? Nie można także zapomnieć o znanej nam już doskonale postaci Michała Walczaka, który postanawia zająć się poszukiwaniami biologicznego ojca. Wielość wątków może przytłaczać, ale zapewniam, że autor doskonale lawiruje wątkami, przeplatając je w taki sposób, by wzbudzić w czytelniku jeszcze większą ciekawość. By nie mógł oderwać się od lektury aż do ostatniego zdania. Tak jak ja. Zachęcam do czytania jednak od pierwszego tomu, a ja... no cóż. Z niecierpliwością czekam na tom piąty!

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins.

7 komentarzy:

 1. Seria z całą pewnością znajdzie swoich zwolenników.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że ta seria może być dość ciekawa. Ja chyba na razie się nie skuszę, bo brakuje mi czasu

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydaję się być ciekawa, zaraaz poszukam, bo wszystkie tomy będą fajnym prezentem na Święta!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda na naprawdę ciekawy i interesujący kryminał. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam recenzje poprzednich tomów i stwierdziłam, że nie mój klimat. Tę książkę też sobie odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mogłabym dać szansę tej książce.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zastanawiałam się nad umówieniem spotkania z tą książką, ale najpierw musiałabym nadrobić poprzednie tomy, jednak będę mieć na uwadze. :)

  OdpowiedzUsuń