Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 26 listopada 2020

Fortnite - zestaw dla gracza

Miłośnicy gry Fortnite mogą z powodzeniem zacierać ręce, bo kolekcja publikacji właśnie się powiększyła. ,,Oficjalny przewodnik Fortnite. Królewska szafka. Encyklopedia obrazkowa"


Dzięki tej książce dowiesz się, jak zmieniały się sprzęty w sezonie od 1 do X. Każdy sezon został podzielony na kategorie: stroje, plecaki i pupile, zbieraki, lotnie i parasolki, emotki. Całość zawiera ponad 1600 ilustracji. Już patrząc nawet na objętość poszczególnych sezonów można zauważyć, jak bardzo rozwinęła się ta gra. Książka jest bardzo obszerna, pięknie wydana, więc na pewno idealnie sprawdzi się jako prezent dla fana Fortnite. Dzięki niej można udoskonalić swoją wiedzę. Co jakiś czas znajdują się także ciekawostki z tego świata.

 ,,Oficjalny przewodnik Fortnite. Stroje 2. Edycja kolekcjonerska"


Tak jak w życiu codziennym, tak samo w rozgrywce każdy gracz chce się prezentować jak najlepiej. To, w jakim stroju będziemy występować wiele może o nas powiedzieć. Dzięki tej publikacji zapalony uczestnik będzie mógł poznać naprawdę mnóstwo odzieżowych możliwości. Dowiemy się także, z którego sezonu pochodzą, jaką mają klasę rzadkości. Przestudiowanie wszystkiego zajmie dłuższą chwilę, jednak dla miłośników Fortnite z pewnością nie będzie to czas stracony.

 ,,Oficjalny przewodnik Fortnite. Jak rysować 2"


Nie każdy musi mieć wybitne zdolności manualne, jednak dzięki tej książce co nieco uda się załapać. Autorzy krok po kroku pokazują, jak narysować poszczególne elementy, czy postacie. Pozycja idealnie sprawdzi się nie tylko dla miłośników Fortnite, ale także tych, którzy chcą zakosztować odrobiny lekcji rysunku. Nigdy nie wiadomo, co może się później przydać. Pozycja jest niezwykle interesująca także pod względem ciekawostek na temat gry.

,,Fortnite. Oficjalny kalendarz 2021"


Może jeszcze nie wiecie, ale jestem wielką miłośniczką kalendarzy, szczególnie tych ściennych. U nas w domu zawsze mamy ich za dużo na dany rok. Myślę, że nie będzie musiał się z tym zmagać fan Fortnite, który zaopatrzy się w ten ścienny egzemplarz. Bardzo przyjemnie jest mieć coś, co jest z naszymi ulubionymi bohaterami/filmem/grą, więc nie ma się czemu dziwić, że ten kalendarz na 2021 rok na pewno znajdzie swoich zwolenników.

Wszystkie nowości doskonale widać na poniższym filmiku:

7 komentarzy:

 1. Miłośnicy tej gry na pewno będą z tych nowości zadowoleni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zupełnie nie znam tematu :-D Jeszcze u mnie "towarzystwo" nie dorosło.

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealny zestaw dla każdego gracza. Dla nas jeszcze troszkę za szybko 🙂

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś dla miłośników tych bohaterów, jeśli gra ulubiona, to z pewnością się spodoba taki kalendarz. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. My nie jesteśmy zwolennikami takich gier,ale dla ich fanów to prawdziwa gratka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To jest świetny pomysł na prezent dla fana. Ja nie przepadam za takimi grami, ale uważam, że fan będzie zachwycony!

  OdpowiedzUsuń