Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 30 grudnia 2020

Prezentownik #4

Nigdy nie jest zły czas na danie dobrej książki,  a poniższa publikacja na pewno znajdzie wielu swoich zwolenników z racji serialu ,,Dom z papieru", który wielu widzów śledzi na Netflixie. Sergio Marquina, lepiej znany jako Profesor - mózg największego napadu w dziejach Hiszpanii, jako chłopiec spędził wiele miesięcy w szpitalu Świętego Jana Bożego w San Sebastián. Tam poznał Jera Lamarkę, z którym połączyła go przyjaźń.

Gdy Jero przeżywał ciężkie chwile, Sergio, który już wtedy wyróżniał się błyskotliwym intelektem, wymyślał gry, by zająć umysł przyjaciela. Czasem z kolei oczy Sergia zasnuwała mgła - a wtedy Jero pokazywał mu, jak składać figurki origami.

Minął już jakiś czas od napadu na Mennicę Narodową. Dzisiaj, kiedy Jero kończy sprzątać warsztat motocyklowy, który musi zamknąć, nieoczekiwanie otrzymuje przesyłkę. W środku znajduje list bez podpisu, notes, zamkniętą na kłódkę blaszaną puszkę, zdjęcie maski Dalego i czerwonego ptaszka z papieru.

Jero nie ma wątpliwości. Gdzieś tam Sergio schował dla niego część łupu, jego nową szansę. Musi tylko odczytać ślady, które do niego prowadzą.

A ty?

Potrafisz rozwikłać zagadkę? 

~*~

Książka dzięki uprzejmości Wydawnictwo Pascal będzie dostępna na licytacjach z okazji 29. Finału WOŚP. Zachęcam do dołączenia!


7 komentarzy:

 1. Nie oglądałam tej produkcji, ale może kiedyś uda się nadrobić. Książka zapowiada się interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 2. To znany serial, ale jakoś nigdy się nie mogę zebrać żeby go obejrzeć. JAk już zacznę, to jakoś pójdzie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wciągnęłam się w ten serial, nie podszedł mi, za to syn bardzo się w niego zaangażował. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój brat uwielbia Dom z Papieru, jemu z pewnością przypadłby do gustu taki prezent ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem wielką fanką tego serialu, ale ... Jakoś nie wiem, czy byłabym zachwycona tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tyle słyszałam opinii o tym serialu, a choć miałam możliwość-nie obejrzałam go. Koniecznie muszę nadrobić. Książkę również chętnie poznam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Serialu nie znam, a i na książkę nie mam ochoty. Nie moje klimaty.

  OdpowiedzUsuń