wtorek, 26 stycznia 2021

Plakaty PosterStore

Znudziło Ci się już wnętrze i chciałbyś to zmienić? Idealnym rozwiązaniem są plakaty i obrazy z Posterstore. Setki, jeśli nie tysiące widoków sprawią, że Twoje wnętrze na pewno będzie nietuzinkowe.


Patrzenie cały czas na ten sam wystrój po pewnym czasie może stać się nudne i monotonne. Nie oszukujmy się jednak - zmiana mebli, czy pomalowanie/wytapetowanie pomieszczenia od nowa wiąże się ze sporymi kosztami. Mało kogo stać by zmieniać taką aranżację co jakiś czas. Zazwyczaj meble, czy tapety zakładamy na dłuższy okres i tak to zostało skonstruowane. Plakatów jednak nikt nam nie zabrania zmieniać nawet codziennie. Z pomocą przychodzą różne firmy, w tym PosterStore. Ja już dwa razy składałam u nich zamówienie i za każdym razem jestem naprawdę oczarowana.


Sami możemy wybrać jaki rozmiar obrazu do nas trafi. Są już te najmniejsze 13 cm x 18cm, jak i całkiem spore 100 cm x 70 cm, które zajmą większą część ściany. Wszystko zależy tylko od Ciebie na jakie się skusisz, a przecież nigdzie nie jest powiedziane, że nie można mieszać rozmiarów. Osobiście mam w biurze mnóstwo plakatów w różnych rozmiarach w miedzianych ramach i naprawdę świetnie się tam prezentują. Jeśli już o ramkach mowa, tutaj także jest spory wybór. Miedziane, drewniane, złote i nie tylko. Warto dokładnie przejrzeć całą ofertę przed złożeniem ostatecznego zamówienia. Uprzedzam jednak, że może to zająć kilka godzin, bo wybór jest ogromny!


Kupno plakatów wiąże się z określonym kosztem. Uważam jednak, że zawsze można kupić dostateczną ilość ramek do miejsca na ścianach plus zapasowe ilustracje. Dzięki temu w dowolnej chwili będzie można zmienić aranżację i nie trzymać niepotrzebnie ramek, które nie będą miały miejsca, by zawisnąć na ścianie. Plakaty PosterStore są drukowane na wysokiej jakości ekologicznym papierze. Razem z firmą Posterstore przygotowaliśmy rabat w wysokości 35 %  dla czytelników bloga (paulinakwiatkowska_35 (35% rabatu na plakaty z wył. kategorii Selection, ważny do 26.02.2021r.)). Działa on na wszystkie produkty z serii plakaty oprócz ramek oraz kategorii Selection. Oba zrealizowane zamówienia okazały się dla mnie zachwycające, a produkt dotarł dokładnie zapakowany, więc nie ma mowy o uszkodzeniach w czasie transportu. To lubię.    


 Wpis powstał w ramach współpracy z Posterstore.       

10 komentarzy:

 1. Plakaty z tej firmy są naprawdę cudne, a miedziane ramki świetnie komponują się z wnętrzem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ich plakaty są przepiękne. Też wybrałam miedziane rami, a raczej jest to rose-gold. Na mojej białej ścianie prezentują się po prostu cudownie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja Dzięki plakatom zmieniam charakter mieszkania, w zależności od pory roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja przymierzam się ostatnio do zakupu nowego plakatu. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Posterstore ma w swojej ofercie wiele przepięknych plakatów. Ostatnio zastanawiałam się nawet, żeby kilka zamówić. Chyba wreszcie się zdecyduje. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie plakaty to szybkie, proste i ładny pomysł na nowe aranżacje wnętrza.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo lubię ten sklep i często robię tam zamówienia jak pojawiają się fajne nowości :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne są te plakaty, wyglądają bardzo przyjemnie i nadają fajny klimat w pomieszczeniu

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzięki plakatom tak ładnie można wzmocnić charakter wnętrz, nadać im określony klimat. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. My również myśleliśmy o plakatach i regałach, ale jeszcze konkretnie nie mamy żadnego planu, ani pomysłu, co powinniśmy wybrać. Koniecznie chcemy meble dobrej jakości. Myślę nad tymi z oferty https://bestmeble4you.pl/145-regaly , bo wydaje mi się, że naprawdę są to meble odpowiedniej jakości. Każdy może tam coś odpowiedniego dla siebie wybrać. Zatem też korzystajcie, sprawdzajcie, a na pewno na coś traficie.

  OdpowiedzUsuń