Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 24 stycznia 2021

Witryny ekspozycyjne

Witryny ekspozycyjne sprawdzą się w wielu sytuacjach. Sale muzealne, hale wystawiennicze,. gabinety lekarskie. Zastosowań jest wiele.

Firma Omega System rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku i tworzą konstrukcje z ram aluminiowych. Witryny ekspozycyjne są dostosowane do klienta, więc nie ma się czemu dziwić, że firma przetrwała już tyle lat. Ramy aluminiowe wpasowują się zarówno w starodawne, jak i nowoczesne pomieszczenia, więc firma jest otwarta na różnych klientów. Osoby zainteresowane tego typu produktami powinny już słyszeć o tej marce.

Witryny ekspozycyjne są przede wszystkim trwałe, co bardzo się chwali. Nikt nie chce przepłacać za towar, który trzeba będzie często wymieniać. Są także estetyczne i bardzo ładnie prezentują się w różnych wnętrzach. Funkcjonalność to ich kolejna cecha, o której warto wspomnieć. Idealnie dopasują  się do muzealnych wnętrz i nie tylko. Firma opiera swoją pracę na najwyższej jakości.

Omega System działa według trzech etapów. By wszystko było jak najlepiej dopasowane najpierw oglądają przestrzeń wystawienniczą. Następnie powstaje projekt i firma do samego końca czuwa nad jego właściwym wykonaniem. Oferta firmy jest różnorodna - gabloty wiszące, stojące, ekspozycyjne, muzealne, ekrany szklance, ścianki wystawiennicze i nie tylko. Kategorii jest tak dużo, że firma zainteresowana tego typu towarem na pewno znajdzie coś dla siebie.

  

9 komentarzy:

 1. Mnie się rzeczywiście najbardziej kojarzą z muzealiami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gabloty przede wszystkim są wykorzystywane w muzeach, dobrze, że jest tyle rodzajów.

  OdpowiedzUsuń
 3. No tak w wielu miejscach przyda sie taka gablotka: w szkole, sklepie, na targach, w muzealnictwie...

  OdpowiedzUsuń
 4. często takie gabloty są wizytówką firmy, bo źle wyeksponowane produkty tracą na swojej wartości

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda! Ekspozycja produktu jest ważna. Dobrze że jest wybór wśród gablot.

   Usuń
 5. Tak, trwałość witryny jest bardzo ważna. Dla mnie liczy się jednak też estetyka, nie ma nic gorszego niż porysowana witryna przez którą ciężko coś dojrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 6. W wielu branżach takie gablotki są bardzo przydatne. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnogość zastosowań, nie tylko jak mini wystaw, pokazania produktu, można też włączyć w ciekawe akcje promocyjne. :)

   Usuń
 7. Powinnam sprawić sobie taki mebel, aby pieknie wyeksponować mój zbiór wiecznych piór. :)

  OdpowiedzUsuń