Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 5 lutego 2021

,,Najlepsza oferta" Georgia Le Carre

 ,,Najlepsza oferta" otrzymana z Taniejksiazki.pl to kolejna powieść z serii ,,Niegrzeczne książki", która ukazała się na rynku. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.   


Luty z pewnością sprzyja odpowiedniemu nastrajaniu się do okrzykniętego Święta Zakochanych poprzez powieści, które rozpalą nas do czerwoności. Czy ,,Najlepsza oferta" Georgii Le Carre spełniła w tym zakresie swoje zadanie? Jak najbardziej! Autorka na blisko 300 stronach przygotowała dla czytelnika wiele emocji. Jakich? Poznajemy Freyę Andersen, studentkę, pracującą jako kelnerka, która po stracie ojca jest zmuszona radzić sobie w większym zakresie niż dotychczas. Na dodatek okazuje się, że jej mama popada w coraz większe kłopoty finansowe. Freya dzięki sugestiom koleżanek - Maddy i Elli, wpada na pomysł, by wziąć udział w aukcji dziewictwa w klubie Niebieski Motyl. To właśnie tam dosięga ją przeszłość w osobie Brenta Lucana, lorda Leighton.

Muszę przyznać, że jest to historia wielowątkowa. Ogromną rolę ogrywają w niej relacje rodzinne, między Freyą i mamą, ale także między Brentem, jego bratem i ojcem. Dziewczyna, by ratować rodzinną spuściznę jest gotowa oddać swoją cnotę. Liczy, że nawet najmniejsza kwota spowoduje podreperowanie rodzinnego budżetu, tymczasem czas z nią zostaje wylicytowany za.... ogromną kwotę! Czy szczęśliwy zwycięzca zdoła oddać wolność po jednej nocy?

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością Georgii Le Carre, jednak już teraz wiem, że ,,Najlepsza oferta" wywarła na mnie na tyle duże wrażenie, że chętnie zapoznam się także z innymi powieściami autorstwa pisarki. Bohaterowie zostali ciekawie wykreowani, na jaw wychodzą tajemnice z przeszłości. Nie brak tutaj zazdrosnych kobiet, czy mataczenia na swoją korzyść. Kto w tej walce okaże się zwycięzcą? Komu uwierzy Freya i czy będzie to odpowiednia decyzja? Zarezerwuj sobie kilka godzin na lekturę tej publikacji i przekonaj się sam. Jestem przekonana, że zachwyci Cię jej wielowątkowość i złożony przekaz. Czyta się ją bardzo szybko, przelatuje się wprost po tekście, nie mogąc doczekać się kolejnych wydarzeń. Sama powieść zalicza się do serii ,,Niegrzeczne książki" i taka też jest. Wszystkie sceny erotyczne zostały jednak przedstawione ze smakiem.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka. 
 

10 komentarzy:

 1. Dobrze, że sceny seksu są podane ze smakiem, bo fabularnie czuję się zainteresowana.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie dałabym się przekonać do przeczytania. Gustuję jednak w zupełnie innych lekturach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przekonałam się, że wbrew moim przypuszczeniom wiele osób czyta erotyki, gdybym tylko potrafiła się do nich przekonać... ;)

   Usuń
 3. Ja raczej nie sięgam po tego typu książki, ale ta z pewnością znajdzie wielu czytelników :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro tyle książek w tym gatunku powstaje, to zatem musi być popyt na nie. :)

   Usuń
 4. Poza moją sferą czytelniczych zainteresowań, ale ważne, że Tobie książka sprawiła radość.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja przyjaciółka lubi takie książki. Pokażę jej Twoją recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że książka przypadnie do gustu wielu osobom, ale to nie mój target, więc nie mam jej w panach. Poza tym najważniejsze, że Tobie się podobała.:)
  Pozdrawiam
  Natalia

  OdpowiedzUsuń
 7. Szukamy do biblioteki tego typu powieści, bo czytelniczki pytają i proszą, byśmy dokupiły, zatem zapisuję!

  OdpowiedzUsuń
 8. mnie zniechęca sama okładka, ale wiem, że takie powieści cieszą się duża popularnością :-)

  OdpowiedzUsuń