Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 6 lutego 2021

,,Niegrzeczna miłość" Praca zbiorowa

 ,,Niegrzeczna miłość" otrzymana z Taniejksiazki.pl to zbiór 10 miłosnych opowiadań w sumie 11 twórców. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.   


Dzięki wydawaniu antologii czytelnicy z jednej strony mogą zapoznać się z krótszą formą ulubionego pisarza, z drugiej zaś - poznać nieznanych dotąd twórców. W przypadku ,,Niegrzecznej miłości" w moim przypadku mam do czynienia z drugim przypadkiem, ponieważ wielu tutaj nowych autorów, z którymi wcześniej nie miałam styczności. Zbiór został wydany z okazji Walentynek, jednak nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, by z pozycją zapoznawać się przez cały rok. Opowiadania są różnorodne, każde zawiera ok. 40 stron treści. W sumie cała książka to 407 stron gorącej lektury. Na spokojnie uda się jednak zapoznać z nią w jeden dzień, ponieważ opowiadania są niezwykle wciągające. A może rozłożysz sobie jej lekturę na kilka dni, codziennie delektując się kolejną porcją literatury od ulubionych autorek i ,,rodzynka" Michała Gołkowskiego? Wybór należy tylko do Ciebie.

Większość historii została utrzymana na naprawdę przyzwoitym poziomie. Spośród 10 opublikowanych opowiadań najbardziej spodobało mi się to napisane przez Nanę Bekher. Przedstawia ona Avę, kobietę, która od dłuższego czasu ma nieprzyzwoite sny z nieznajomym w roli głównej. Pewnie dlatego przeżywa szok, gdy okazuje się, że jest nim syn właścicielki cukierni, w której pracuje i którego nigdy wcześniej nie widziała na oczy! Również podobały mi się teksty opublikowane przez Agatę Czykierdę-Grabowską, Rivę Scott, Monikę Skabarę, duet Vi Keeland i Penelope Wart. 

Poznamy niecodzienną historię balu maskowego urządzanego dla pracowników korporacji, taksówkarza Kazimierza, któremu ze swoich miłosnych perypetii zwierzają się kolejne pasażerki. Na uwagę zasługuje także historia Leny oraz jej kursu narciarstwa w Zakopanem z instruktorem Rafałem. Jednym słowem, antologia ,,Niegrzeczna miłość" to zbiór rożnych obliczy miłości, która bywa słodka i delikatna, ale także gwałtowna i emocjonalna. Została ona wydana w serii ,,Niegrzeczne książki", nie brak więc tutaj opisów miłosnych uniesień, jednak wszystko zostało przekazane w bardzo przystępny sposób. Idealny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, w tym siebie, nie tylko od święta. Serdecznie polecam!
 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka. 
 

13 komentarzy:

 1. Dobrze, że opowiadanie w tej antologii są wciągające i na wysokim poziomie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Codziennie porcja dobrego tekstu, przy którym można się miło zrelaksować. :)

   Usuń
 2. Mam w planie tę antologie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa propozycja. Pomyślimy i może zakupimy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa propozycja i pewnie znajdzie się na mojej liście :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miłośnikom ciepłych klimatów fabularnych rozgrzanych serc takie opowiadania przyjemnie wypełnią wolny czas, z walentynkowym uśmiechem. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czuję się zachęcona do lektury tej antologii. 😊

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie miałam jeszcze okazji czytać takiej pracy zbiorowej, ale chyba będe musiała spróbować, bo wydaje się, że to całkiem ciekawa pozycja

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubie taką literature. A że jest teraz przed walentynkami to okazja do sprawienia sobie takiej książki jest idealna.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem fanką zbiorów opowiadań i antologii. Dzięki nim poznaję style różnych autorów. No i zawsze można zobaczyć różne spojrzenia na wspólny temat :)

  OdpowiedzUsuń
 10. książka jest zawsze dobrym pomysłem na prezent, chociaż w naszym przypadku wydaje mi się, że lepiej dać kartę podarunkową do wybranej księgarni ;-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Lubię tematyczne zbiory opowiadań właśnie ze względu na wielość autorów i podejścia do tematu.

  OdpowiedzUsuń