Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 18 lutego 2021

Obraz na płótnie z widokiem na Twoją ulubioną miejscowość

 Kiedyś wszyscy zachwycaliśmy się zwykłym wywoływaniem zdjęć. Następnie przeszliśmy na fotoksiążki, by obecnie z przyjemnością wieszać w domu obrazy. Dziś o tych ostatnich chciałabym Ci opowiedzieć nieco więcej.

Z Galerią Druku styczność mam już od kilku zamówień. Kreator wyboru zdjęcia i wielkości z gotowego zdjęcia naszego autorstwa jest dziecinnie proste. To idealny pomysł na prezent na rocznicę ślubu, urodziny, czy jako podziękowanie dla np. świadków na ślubie. Gdzieś jednak po drodze nie zakodowałam w głowie informacji, że Galeria Druku nie tylko umożliwia zamówienie obrazu na płótnie ze zdjęcia, które wgramy. Mamy także możliwość opłacenia obrazu z krajobrazem, widokiem z danego miasta z Europy i Ameryki, czy martwej natury.

Co ważne, zamówienie jest praktycznie błyskawiczne. Możemy wybrać standardową dostawę lub ekspresową, która powoduje, że już następnego dnia będziemy mieli zamówiony produkt u siebie w domu. Na stronie możemy zamówić obrazy na płótnie, ale także banery reklamowe, zdjęcia, czy ramy. Co równie istotne, kontakt za każdym razem jest profesjonalny i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. 

Nigdy nie spodziewałabym się, że prezentowane Gniezno w wymiarze 90 cm x 55 cm będzie się tak pięknie prezentować, że z chęcią sama zawiesiłabym ten widok na ścianie. Idealny pomysł na prezent dla podróżnika, gnieźnianina, czy osoby, które ma wielkie serce i chce pomóc chorej na oponiaka 14-letniej Justynie Bieleckiej. Dzięki uprzejmości Galerii Druku powyższy obraz możecie wylicytować na grupie #AkcjaLicytacjaDlaJustyny

Link do aukcji: https://www.facebook.com/groups/732288460855192/permalink/891174284966608 

Dziękujemy za wsparcie!

12 komentarzy:

 1. Teraz jest coraz więcej takich miejsc co proponuje nam taki rodzaj obrazu.

  OdpowiedzUsuń
 2. chyba nie mam swojego ulubionego miejsca, ale jest parę zdjęć, które przeniosła bym na płótno :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowałabym się na przeniesienie na płótno fotografii przedstawiającej dom mojej babci z czasów jej dzieciństwa, już dawno po domu nie ma śladu, ale na fotografii pozostał.

   Usuń
 3. Nawet też nie wiedziałam, że są już gotowe obrazy do zamówienia. Super sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem obrazu z widokiem Torunia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Toruń zajmuje szczególne miejsce w moim sercu, nigdy tam nie mieszkałam, ale często robiłam w nim przystanek na trasie, na spokojne zwiedzanie. :)

   Usuń
 5. Takie obrazy z wybranym miejscem, robią wrażenie. Mam kilka miejsc, które fajnie by wyglądały w takim wydaniu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Muszę zapoznać się z całą ofertą. Śliczny obraz.

  OdpowiedzUsuń
 7. I to jest ciekawa i ładna pamiątka. Obraz wygląda ślicznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Co prawda na widok miasta bym się nie zdecydowała, ale na spojrzenie na Etnę, zwłaszcza jak teraz tak mocno rozgniewana, juz jak najbardziej. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo podobają mi się takie obrazy, na razie mam mało miejsca, żeby je wieszać, ale w przyszłości to się zmieni. :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne to... aktualnie prowadzona jest sprzedaż obrazów Juliusza Joniaka https://joniak-galeria.pl/galeria-komercyjna/. Czy to ma sens? Na jakie rozwiązania warto postawić, aby to miało ręce i nogi? Jakieś pewniaki?

  OdpowiedzUsuń