Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 19 lutego 2021

Portret Twojego pupila z Prezent Marzeń

Prezent Marzeń z każdym kolejnym zamówieniem nie przestaje mnie coraz bardziej zaskakiwać. Tym razem nadszedł czas na portret pupila.

Prezent Marzeń to strona, na której można znaleźć mnóstwo inspiracji prezentowych dla niej, dla niego, dla nich lub też dla dzieci. Nie ma grupy docelowej, dla której nie zostałyby stworzone odpowiednie vouchery. Mi bardzo podobają mi się kursy online, dzięki którym nie muszę wychodzić z domu, by zdobyć nowy certyfikat. Nie mogę nie wspomnieć także o degustacji dań w restauracji. Teraz w dobie pandemii jest to utrudnione, jednak voucher ważny jest też przez dłuższy czas.

Dziś jednak chcę Wam opowiedzieć o nowości, jaką oferuje ta firma swoim klientom. Mowa o portrecie pupila. Kilka przykładów możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej. Możemy w taki szlachecki stroj ubrać dowolne żywe zwierzę. Najczęściej pewnie są to psy i koty, choć pojawiła się także mysz. Jest to doskonała pamiątka na lata, która sprawia, że nasz czworonożny członek rodziny także może liczyć na jeszcze większe uznanie.
Bony można kupić na różne kwoty. Istnieje możliwość wydrukowania portretu tylko w wersji cyfrowej i samodzielne wydrukowanie oraz oprawienie go w ramkę. Możemy także pokusić się o droższy pakiet i zamówić go sobie na płótnie. Wszystko zależy od budżetu, którym dysponujemy. Tak czy inaczej, prezent na pewno jest nietuzinkowy zarówno dla miłośników zwierząt, jak i tych, którzy chcą kogoś takim bonem obdarować.

Dzięki uprzejmości Prezent Marzeń powyższy bon możecie wylicytować na grupie #AkcjaLicytacjaDlaJustyny

Link do aukcji: https://www.facebook.com/groups/732288460855192/permalink/891819348235435

Dziękujemy za wsparcie!

10 komentarzy:

 1. Przedstawione we wpisie portrety robią wrażenie, wspaniała pamiątka dla rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam, że nie przemawia do mnie taki pomysł, ale jak kto lubi. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Efekt może być całkiem zabawny. Pies moich rodziców to niezły model więc taka sesja mogłaby wszystkich zaskoczyć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widziałam u nich tę ofertę. Całkiem ciekawy pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale super prezent. Ekstra pamiątka i świetny dodatek do wnętrza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczytny cel licytacji. Portret pupila w takim wydaniu to prawdziwa ogratka:)

  OdpowiedzUsuń
 7. wiem komu sprezentowałabym taki prezent, dziękuję za inspirację

  OdpowiedzUsuń
 8. Akcja ma dobry cel. Portret pupila w takim wydaniu może być miłym prezentem

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo pomysłowe i oryginalne. Pierwszy raz widzę, taką propozycję.

  OdpowiedzUsuń