Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 14 lutego 2021

,,Zakres obowiązków" Anna Langner

 ,,Zakres obowiązków" otrzymana z Taniejksiazki.pl to moje kolejne spotkanie z twórczością autorki. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.    


Z twórczością Anny Langner zapoznałam się przy okazji fantastycznej powieści ,,Syreny", opowiadającej o trzech przyjaciółkach, które trochę dla żartu wystawiają ogłoszenie, mające zachęcić turystów do odwiedzenia małej morskiej miejscowości. Miałam także okazję przeczytać ,,Nie byłaś grzeczna w tym roku", historię Doroty, na co dzień przykładnej baristki, która wieczorami przemienia się w ponętną Mademoiselle D. Byłam więc bardzo ciekawa, co tym razem czeka na mnie w ,,Zakresie obowiązków", wydanym w serii ,,Niegrzeczne książki", która, jak sama nazwa wskazuje, nie należy do przykładnych zachowań dam i dżentelmenów.

A skoro o tych ostatnich mowa, Adam, Mateusz i Szymon, na co dzień właściciele i wspólnicy w biurze projektowym Clover Project, na boku zakładają ekskluzywny klub dla dżentelmenów, gdzie wszystko odbywa się za obopólna zgodą. Magdalena Jankowska, wychowana z bratem Rafałem w domu dziecka, po wkroczeniu w dorosłość, nie może znaleźć stałego zatrudnienia. Cieszy się z umowy w biurze rachunkowym u pana Aleksandra Sarnowskiego, z którego praktycznie z dnia na dzień zostaje zwolniona. Trafia na rozmowę kwalifikacyjną do trójki przyjaciół, już sama kwalifikacja wydaje jej się dziwna, jednak potrzeba pieniędzy sprawia, że przyjmuje ofertę pracy. Czy wyjdzie to z korzyścią dla jej życia?

Muszę przyznać, że choć ,,Zakres obowiązków" Anny Langner ma ponad 400 stron dość sporej ilości treści, nie przeszkodziło mi to zapoznać się z nim w jedno popołudnie. Autorka dała się poznać czytelnikom dzięki nietuzinkowej fabule i tym razem tak również jest. Na co dzień przykładni wspólnicy, wieczorami... wychodzi z nich inna, ta grzeszna natura. Każdy z nich skrywa jakieś tajemnice, nie inaczej jest w przypadku procesu zatrudnienia na stanowisko asystentki prezesa właśnie Magdaleny. Czy kobieta stawi czoła przeciwnościom losu, a jej historia zakończy się happy endem? Koniecznie przekonaj się sam. ,,Zakres obowiązków" to nie jest grzeczna książka, ale taka, od której nie będziesz potrafiła oderwać wzroku. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka. 
 

14 komentarzy:

 1. Nie za często sięgam po erotyki, ale tutaj bardzo zainteresowała mnie fabularnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. też ostatnio trafiłam na książkę, od której nie mogłam się oderwać. 400 stron przy dobrej fabule to wcale nie wyzwanie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, jeśli naprawdę ciekawa książka, to i tysiąc stron mnie za nic nie odstraszy, uwielbiam cegły, przedłużenie przygód. :)

   Usuń
 3. Myślę, że książka mogłaby mi się spodobać, dlatego dopisuję ten tytuł do swojej listy. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tytuł podrzucę mojej córce pod rozwagę, może ją zainteresować, jako odmiana od przedmaturalnych lektur. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podejrzewam, że fabuła spodoba się wielu kobietom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na chwilę wytchnienia po ciężkim dniu pracy, złapanie przyjemnych nut. :)

   Usuń
 6. Zapiszę sobie tytuł, bo wydaje mi się, że to coś dla mnie.
  Okaże się. :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię takie ksiązki, o tej już słyszałam i mam ją w planach przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 8. W zasadzie książki o takiej tematyce nie są moimi ulubionymi, ale bywa, że takowe czytam. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Książka dla kobiet, które lubią taką tematykę. 400 stron emocji i jeszcze wątek tajemnicy...

  OdpowiedzUsuń
 10. Kiedyś widziałam zwiastun filmu o takim samym tytule... Coś mi świta, ale to może moja pamięć płata mi figle :).

  OdpowiedzUsuń