Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 10 marca 2021

,,Permission" T.M. Frazier

 ,,Permission" otrzymana z Taniejksiazki.pl to kolejny tom serii, którego lektury nie mogłam się doczekać. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.    


Ufff, chciałoby się powiedzieć: W końcu! W końcu ukazał się trzeci tom serii autorstwa T. M. Frazier, której trylogię rozpoczął tytuł ,,Perversion", później było ,,Possesion", aż nadszedł czas i na ,,Permission". Muszę przyznać, że dawno na żadną serię nie czekałam z utęknieniem, tak jak na tę. To prawdziwy majstersztyk! I nie ma się czemu dziwić, ponieważ T. M. Frazier to bestsellerowa pisarka, której powieści tłumaczone są na wiele zagranicznych języków, a każdy kolejny cykl cieszy się ogromną popularnością. Nie inaczej jest z ,,Pozwoleniem". To historie, od których nie sposób się oderwać.

Nie są to zbyt rozległe opowieści, każda ma nieco ok. 200 stron, jednak nie o to też chodzi, żeby zaczytywać się z nich jak w opasłych księgach. To historia Tristana Paine'a, chłopaka, który do 16 lat nie ma w planach odzywać się do nikogo. Do czasu, aż spotyka ją. Emmę Jean Parish, która wciska mu pod opiekę kota, a przy okazji... kradnie jego serce i portfel. Już wtedy Ponury zdaje sobie sprawę z tego, że iskry, które przetoczyły się między nimi pozostaną na długo w jego pamięci. Później E.J. trafia pod opiekę Marka, brata swojej przyjaciółki Gabby, który dowodzi gangiem Los Muertos. ,,Permission" to dalsza część ich losów. Czy między gangami w Lacking rozpęta się zapowiadana długo wojna? Kto ją wygra? Czy konieczne będą ofiary, także ukochanych osób? T. M. Frazier wszystkie te wątki zamknie w ,,Pozwoleniu".

Ta seria nie jest pewnie szczytem literackiego kunsztu, jednak nie taki też był jej zamiar. Autorka przygotowała dla swoich odbiorców lekką i przyjemną w odbiorze trylogię, która momentami rozpala wszystkie zmysły, a czasem mrozi krew w żyłach wydarzeniami, które przygotowała dla bohaterów serii. Jeśli zaś o tych ostatnich mowa, są oni niezwykle różnorodni, przez co będziemy mogli się z nimi utożsamić. Sztuczka, która wiele przeszła w swoim życiu i Ponury, który jest katem Bractwa Bedlam. Czy tych dwoje ma szansę na szczęśliwą przyszłość? Czy może doświadczenia z przeszłości nie pozwolą im na spokojne życie? Przeczytajcie koniecznie tę elektryzującą trylogię autorstwa T. M. Frazier. Zaręczam, że nie będzie to czas stracony.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka. 
 

11 komentarzy:

 1. Mam w planach sięgnąć po tę serię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie zaczęłam ją czytać, długo na nią czekałam i z pewnością zarwę noc :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię zarywać noce dla naprawdę dobrych książek, to uczucie, kiedy świat z książki całkowicie pochłania. :)

   Usuń
 3. Przygody czytelnicze mogą zainteresować moją młodzież, chętnie podsunę tytuły pod rozwagę. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z lektury tej serii. Wiem komu ją polecić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tej trylogii, ale z chęcią się z nią zapoznam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie książki też są czasem potrzebne :D takie lekkie, na urlop, na wolny wieczór ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Serię mam w planach :) Lubię styl autorki zwłaszcza za lekkie pióro i to, że przy ich lekturze nigdy się nie nudzę

  OdpowiedzUsuń
 8. Przyznam szczerze, że okładka okropnie mi się nie podoba. Oczywiście nie znaczy to, że i książkę uznałabym za kiepską :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znam pierwszego tomu i na razie nie planuję poznawać tej serii.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń