Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 11 marca 2021

,,Rywalizacja" Laurelin Paige

 ,,Rywalizacja" otrzymana z Taniejksiazki.pl to kolejna powieść tej autorki, z którą miałam okazję zapoznać. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.    


Z twórczością Laurelin Paige zapoznaję się co najmniej od 2016 roku, więc mam już w tym temacie pewne doświadczenie. Nie przeczytałam jeszcze wszystkich wydanych i napisanych przez nią publikacji, jednak bardzo podobała mi się jej debiutancka seria ,,Uwikłani". Można powiedzieć, że to ona przyniosła rozgłos pisarce, ponieważ zdobyła nagrody w licznych plebiscytach czytelniczych. Miałam także okazję zapoznać się z ,,Pierwszym dotykiem", czy ,,Znajdź mnie". Niezwykle wciągnęła mnie także dwutomowa seria ,,Grzeszny zdobywca" i ,,Grzeszne gierki". Czas jednak na najnowszą wydaną - w serii Niegrzeczne książki. Mowa o ,,Rywalizacji".

Rywalizacja. Zdobywanie. Posiadanie. Dążenie do obranego celu. Takie skojarzenia nasuwają mi się od razu po wypowiedzeniu tego słowa. Rywalizować. Walczyć. Pochłonąć przeciwnika. Takie zadanie mają bohaterowie najnowszej erotycznej historii Laurelin Paige. Władczy i bezkompromisowy Edward M. Fasbender, właściciel i dyrektor firmy Accelecom zrobi wszystko, by rozszerzyć terytorium swoich wpływów. Jest nawet skłonny do małżeństwa z przeuroczą Celią Werner, właścicielką firmy zajmującej się wystrojem wnętrz. Kobieta prywatnie jest jednak córką właściciela Werner Media, których wpływy pragnie pozyskać Edward. Czy Celia, którą Edward fascynuje i przeraża jednocześnie zdecyduje się na jego niecodzienną propozycję? Będzie się działo. 

Muszę przyznać, że niezwykle przyjemnie spędziłam czas z ,,Rywalizacją". Na głównym temacie opierają się także relacje między głównymi bohaterami, ale też i tymi pobocznymi. Kto będzie dominował w sprawach służbowych, ale i tych łóżkowych? Do kogo będzie należało ostatnie zdanie? Czy Celia zdoła się podporządkować woli pana i władcy? Będzie interesująco, pikantnie i wciągająco. Choć początkowo nie do końca akcja była frywolna, później się to zmieniło. Cieszy mnie więc tym bardziej fakt, że zapowiedziana została już druga część cyku - będzie nosiła nazwę ,,Upadek". Kto spadnie z samej góry i odbije się od dna? Nie wiadomo. Jestem jednak przekonana, że Laurelin Paige po raz kolejny przygotowała dla swoich czytelników literacką ucztę. 
 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka. 
 

11 komentarzy:

 1. W księgarni internetowej Taniaksiazka.pl jest mnóstwo nowości, które mnie kuszą, szkoda tylko, że doba nie chce się wydłużyć. :D Książka "Rywalizacja" jest na mojej liście czytelniczej, muszę ją zamówić. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki TaniejKsiążce sporo dobrych tytułów miałam okazję poznać, zgarniam nowości z ich półki z kryminałami. :)

   Usuń
 2. Nie czytałam jeszcze nic tej autorki, ale dobrze, że lubisz jej twórczość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie kojarzę autorki, ale jeśli najdzie mnie ochota na romans tego typu, przypomnę sobie tytuł. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ten pan i władca bardzo mnie zaintrygował, ciekawe jak ta historia się rozwinie :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie buszuję w takich klimatach czytelniczych, zatem ciężko mi będzie docenić przyjemność spędzenia czasu z książką. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zainteresowała mnie ta recenzja i z chęcią bym przeczytała książkę!

  OdpowiedzUsuń
 7. Autorka nie jest mi znana, ale recenzja jest dośc ciekawa, więc chyba warto się skusic

  OdpowiedzUsuń
 8. Wczoraj wrzuciłam sobie na koniec wieczoru sympatyczna powieść obyczajową, właśnie tego było mi potrzeba. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. To raczej nie jest lekturą w moim guście ale bardzo ciekawie o niej piszesz.

  OdpowiedzUsuń
 10. książkę kojarzę z okładki, ale nie miałam okazji jej czytać.

  OdpowiedzUsuń