Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 28 marca 2021

,,Trzy oblicza pożądania" Megan Hart

Megan Hart to rozpoznawalna autorka romansów i erotyków nie tylko na polskim rynku. Poznajcie wznowione ,,Trzy oblicza pożądania".

Tym razem poznajemy Anne Kinney, szczęśliwą żoną Jamesa, prowadzącego własną działalność. Kobieta jest poturbowana przez los, wychowywana w dysfunkcyjnej rodzinie z ojcem alkoholikiem nie do końca może uporać się z idącą za tym traumą z dzieciństwa. We wszystkim jednak wspiera ją mąż, wydają się szczęśliwym małżeństwem, któremu do szczęścia może brakować tylko dziecka. O ile mężczyzna bardzo liczy na pociechę, o tyle jego wybranka... skrywa pewną tajemnicą. Czy zdecyduje się ją wyjawić?

Tymczasem między małżonków wkracza dawno niewidziany przyjaciel Jamesa, Alex Kennedy, który obecnie został milionerem i może sobie zrobić kilkumiesięczną przerwę bez pracy. Zostaje zaproszony do domu Kinney'ów, tylko czy jego przybycie jest przypadkowe? O tym przekonamy się już niebawem. Bardzo podoba mi się w książkach Megan Hart z tej ,,serii" to, że nie typowe erotyki, ale takie historie, które skrywają w sobie warstwę psychologiczną. Autorka skupia się na działaniu i motywacjach bohaterów. Razem z nią odkrywamy, dlaczego postąpili w taki, a nie inny sposób.

,,Trzy oblicza pożądania" to historia małżeństwa, w którym na jaw wychodzą tajemnice z przeszłości. Nie tylko Anne i James są głównymi bohaterami, w powieści pojawiają się także trzy siostry kobiety oraz pobocznie rodzina mężczyzny, głównie apodyktyczna matka, która ma zdanie w każdej kwestii. Podsumowując, to fascynująca publikacja, od której nie sposób się oderwać. Dodatkowo w ostatnim czasie została wydana w pięknej nowej oprawie graficznej, razem z ,,Otchłanią pożądania" i ,,Barwami pożądania". Na półce prezentują się przepięknie!


Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins.

Wydawnictwo przygotowało także kod na zamówienie w Księgarni Tania Książka KOD: TK5HART
 
Kod -5% na 3 książki biorące udział w akcji, autorstwa Megan Hart, ważny w terminie 2-31.03.2021 r.


Kod działa tylko po zalogowaniu, każdy użytkownik może skorzystać z niego 1 raz.


13 komentarzy:

 1. Przyznam, że erotyków nie czytam, ale ciekawe, intrygujące romanse lubię. O książkach tej autorki jeszcze nie słyszałam. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie moje klimaty czytelnicze. Mega mnie zainteresowałaś tą książka i chciałabym ja przeczytać. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam nic tej autorki, ale fabularnie zapowiada się interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno na naszym rynku czytelniczym znajdzie się wielu entuzjastów książki takiego typu. Osobiście gustuję w thrillerach. :) Pozdrawiam i zapraszam do siebie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wydaje się być ciekawa :) Ja ostatnio poszłam kierunku motywacji i rozwoju osobistego :) Polecam tego typu książki :) Zmieniają myślenie o 100% <3 Ogólnie uważam, że rozwój osobisty jest bardzo ważny <3 :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Klimaty czytelnicze, w które nie wkraczam, ale lubię o nich czytać, o tym, jak sympatycznie przyciągają czytelniczki, wkręcają w pasję satysfakcjonującego zaczytania. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pamiętam, że ta pozycja to nie było to czego sie spodziewałam. Zupełnie mi to nie pasowąło. Tutaj się męczyłam bardzo. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię ten typ książek, ale o tej jeszcze nie słyszałam wczesniej :)
  https://rilseeee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Po erotyki w ogóle nie sięgam. Chcę czerpać przyjemność z lektury.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dla sympatyków gatunku, to na pewno ciekawa pozycja.

  OdpowiedzUsuń
 11. fakt, wyglądają bardzo przyjemnie, nie wiem, czy to seria dla mnie, ale musi być to bardzo porywająca historia

  OdpowiedzUsuń
 12. Erotyk i tajemnice z przeszłości może mi się spodobać taka mieszanka

  OdpowiedzUsuń