Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 8 kwietnia 2021

2 propozycje na prezent

W dzisiejszym wpisie przedstawiam Wam dwie różnorodne propozycje dla Was lub Waszych bliskich.

 ,,100 najlepszych rysunków" Andrzej Mleczko

W dzisiejszych czasach bez różnego rodzaju list rankingowych nie wyobrażamy sobie życia. Plebiscyty na najpopularniejszą piosenkę, najlepszy film czy też najlepiej ubraną aktorkę stały się chlebem powszednim mediów. Jak tak dalej pójdzie, niedługo będziemy wybierali przestępcę roku lub psychopatę miesiąca, albo polityka o najbardziej zakazanej gębie, co zresztą na jedno wychodzi. Idąc z duchem czasu, postanowiłem ustalić, które rysunki są najchętniej oglądane i kupowane w mojej galerii w Krakowie. Nie ukrywam, że przy okazji chciałbym również zaspokoić własną ciekawość, że nie wspomnę o próżności. Na podstawie przeprowadzonych sondaży udało mi się, przy pomocy moich współpracowników, ustalić listę STU rysunków cieszących się największym powodzeniem. Pod uwagę wzięliśmy również oglądalność poszczególnych prac znajdujących się na mojej stronie internetowej. Wyniki tych badań, które – nie ukrywam – w kilku miejscach trochę mnie zdziwiły, pozwalamy sobie przedstawić Państwu w niniejszej publikacji. Mógłby ktoś zapytać, czy ranking rysunków ma sens? A ja zapytam: czy wszystko musi mieć jakiś sens?

Andrzej Mleczko
Mimo że Tadeusz Dołęga-Mostowicz, najpoczytniejszy polski pisarz XX wieku, był człowiekiem niezwykle towarzyskim, o jego życiu wiedzieliśmy do tej pory zaskakująco mało, a to, co wiedzieliśmy, opierało się bardzo często na niesprawdzonych plotkach, pogłoskach, tworach zawodnej pamięci i niezawodnej zawiści współczesnych. W książce niniejszej znajdzie czytelnik zweryfikowaną badaniami źródłowymi sylwetkę człowieka o ogromnym uroku osobistym, kochającego życie i lubiącego ludzi, jednej z najpopularniejszych gwiazd masowej wyobraźni swoich czasów, a także bardzo świadomego swych celów artysty wyznaczającego kierunki rozwoju polskiej kultury popularnej.

 ~*~

Powyższe książki dzięki uprzejmości Wydawnictwa Iskry będą dostępne na grupie #AkcjaLicytacjaDla Justyny. Zachęcam do dołączenia!


14 komentarzy:

 1. Rysunki mogłabym sobie pooglądać i jak ktoś lubi humor, rysunki itd. to czemu nie? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiele ciekawych przesłań i podsumowań z nich wypływa, celne spostrzeżenia, z dystansem do ludzi i świata. :)

   Usuń
 2. Ciekawe propozycje na prezent. Na pewno ktoś wykorzysta te pomysły, np. jako upominek na urodziny. Jestem wzruszona, że jeszcze pomagasz potrzebującym! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajne książki, dobrze, że trafiły na licytację, bo po takie perełki na pewno ktoś się skusi :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Obie propozycje zapowiadają się bardzo interesująco, więc będę miała je na względzie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio czytam sporo biografii, więc myślę, że i ta w końcu trafi do mojej biblioteczki:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rysunki Mleczki natychmiast przechwyci mój mąż, uwielbia je, ma już sporą kolekcję. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja natomiast chętnie chwycę za drugą propozycję czytelniczą, tylko przydałoby mi się przedłużyć dobę, aby poznać wszystkie ksiązki, które mam na uwadze. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Te rysunki mogą być ciekawe i pewnie wiele razy można do nich wracać!

  OdpowiedzUsuń
 9. Pan Mleczko to artysta, szczególnie w tym czasie humoru z rysunku potrzeba społeczeństwu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Toi prawda, dzięki dobremu humorowi możemy nabrać dystansu do ponurych myśli. :)

   Usuń
 10. Pan Mleczko jeat mi znany,ale o tym drugim jegomoscou pierwdze slysze :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Chętnie tu wrócę i dowiem się i zobaczę co i jak😄

  OdpowiedzUsuń
 12. Lubię takie albumy z rysunkami, wbrew pozorom wiele można z nich wynieść :)

  OdpowiedzUsuń