Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 28 maja 2021

,,Król hakerów" C.D. Reiss

     ,,Król hakerów" otrzymana z Taniejksiazki.pl to ciekawa powieść, z którą zapoznałam się błyskawicznie. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.  


Powieści erotyczne i z dreszczykiem emocji zazwyczaj toczą się w scenerii wakacyjnej, biurowej, mafijnej. C. D. Reiss miała jednak doskonały pomysł, by tym razem swoimi głównymi bohaterami uczynić dwojkę szalenie zdolnych hakerów. ,,Król hakerów" to pierwszy tom serii, z czego ogromnie się cieszę, ponieważ pióro autorki jest bardzo lekkie, a przez publikację dosłownie się płynie. Także tematyka informatyczno-hakerska jest powiewem świeżości, któremu koniecznie trzeba dać szansę i przekonać się, czy taka sceneria przypadnie nam do gustu. Mi podobała się naprawdę bardzo.

Taylor Harden był przekonany, że razem ze swoim zespołem nerdów stworzyli kod QI4, który jest nie do złamania. Zorganizowano spotkanie prasowe, mężczyźni widzieli przed sobą świetlaną przyszłość, do czasu, aż... ktoś nie przedarł się przez wszystkie zabezpieczenia i zrobił im psikusa, zostawiając wskazówkę. Taylor udał się do miasteczka Barrington, gdzie społeczność żyła raczej z przyzwyczajenia niż zarobku, ponieważ lokalna fabryka została zamknięta już dłuższy czas temu. W wyniku tego wielu pracowników straciło źródło dochodu. Harden na miejscu poznał Harper Barrington/Watson, która zostaa lokalną przewodniczką. Czy jednak jest to jej jedyna rola? Czy Taylor znajdzie tego, kto złamał kod QI4 i zaproponuje mu pracę? Z pewnością nie będzie to binarna decyzja.

Muszę przyznać, że coś ciągnęło mnie do tej publikacji już od dnia premiery. Jednym słowem, miałam przeczucie, że będzie to historia, która idealnie trafi w moje czytelnicze gusta i tak też się stało. C. D. Reiss stworzyła silnego mężczyznę, który jest przekonany o stworzonym produkcie oraz kobietę, która by ratować rodzinne miasteczko jest w stanie zrobić wszystko. I to dosłownie. Ich charaktery to prawie że mieszanka wybuchowa, każdy chce ugrać coś w swojej sprawie. Czy jednak w ciągu znajomości znajdą wspólne dobro? Ciekawym urozmaiceniem fabuły są także szyfrowane w systemach informatycznych wiadomości. Zakończenie daje nadzieję na więcej tak wyśmienitej akcji. Nam pozostaje mieć nadzieję, że w Polsce drugi tom ,,Króla hakerów" pojawi się w niedalekiej przyszłości. Nie mogłam oderwać się od tej nietuzinkowej i wiejącej powiewem świeżości na rynku literatury erotycznej publikacji. Przekonaj się sama, czy będziesz miała podobne odczucia. A może już miałaś okazję poznać pióro C. D. Reiss? 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.   

10 komentarzy:

 1. Myślę, że książka może być interesująca. Fabuła zapowiada się ciekawie, a też i temat na czasie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka niebanalna lektura na pewno znajdzie swoich zwolenników, może też się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z przyjemnością przekonam się, czy będę miała podobne odczucia. Świetnie napisana recenzja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Erotyki to gatunek, którego unikam. Jak dla mnie nie ma w nich nic porywającego. Chociaż ciekawy motyw z hakerami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Już niebanalna fabuła zapowiada świetną powieść. Może też się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie zamówiłam tę książkę, mam nadzieje, że mi też się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciebie do niej ciągnęło, ale mnie w ogóle nie zainteresowała.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie erotyki nie są dla mnie. Raz sięgnęłam za namową koleżanki po "40 twarzy Greya" i przebrnęłam (z trudem) tylko przez pierwszy tom.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja takich książek nie lubię. Ostatnio w ogóle zrezygnowałam z czytania powieści na rzecz reportaży.

  OdpowiedzUsuń
 10. mnie nie do końca przekonuje ta historia, ale wiem, że tacy bohaterowie są bardzo popularni i lubiani

  OdpowiedzUsuń