Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 1 maja 2021

,,Największy sekret" Rhonda Byrne

Rhonda Byrne przy współpracy z córką dzieli się z czytelnikami ,,Największym sekretem". Przekonajmy się, czym on jest. 


Przepięknie wydana publikacja przyciąga wzrok. Także oprawa graficzna poszczególnych stron godna jest pozazdroszczenia, o czym możesz się przekonać oglądając poniższe zdjęcia stron. Różne czcionki, interlinie, mnóstwo cytatów osób, które wyznają podobne poglądy do Rhondy. Autorka cały czas przywołuje pojęcie Świadomość. Według Byrne wszystko się do niej sprowadza. Nie ma ciała, umysłu, jest tylko ona. ŚWIADOMOŚĆ. Pokazuje na swoim przykładzie, jak dzięki uwierzeniu w nią i daniu sobie szansy poczuła się szczęśliwym człowiekiem, nie tylko od święta, ale przez cały czas. Brzmi magicznie? Być może.

Ciekawym kolejnym poglądem jest to, że istnieje tylko TERAŹNIEJSZOŚĆ. Nie ma przeszłości, ani przyszłości, ponieważ jedynym, co istnieje teraz jest teraźniejszość. Wspomnienia, czy plany to tylko kreacje w naszej głowie, które praktycznie nie powinny mieć wpływu na nasz odbiór rzeczywistości. Rhonda Byrne wspomina także o zajrzeniu w głąb siebie, daniu sobie szansy i przyzwolenia na ból, który należy objąć sobą. W taki sposób wyleczyła się z depresji i, jak sama przyznaje, jest przekonana, że ta choroba już nigdy więcej nie stanie się jej udziałem.

Czytając ,,Największy sekret" podchodziłam do zamieszczonych przykładów i przekonań dość sceptycznie. Czas, który jest umowny? Ciało, które umiera po śmierci, ale można się na nią przygotować, podobnie jak na odejście najbliższych? Brzmi nieco magicznie, jednak nawet jeśli nie jesteś wielkim fanem takiej teorii warto zapoznać się z samej ciekawości. Autorka cytuje wypowiedzi wielu znamienitych w kręgach osób, czasem jednak miałam wrażenie, że jest ich aż za dużo. Niemniej, dla fanów Rhondy Byrne to pozycja wręcz obowiązkowa.


Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

15 komentarzy:

 1. Wydanie faktycznie wygląda przepięknie, książka na pewno znajdzie swoich zwolenników.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Natychmiast podchwyciłam pomysł na prezent dla mojej koleżanki, akurat blisko okazja się pojawi, z tego co pamiętam, ma poprzednie książki. :)

   Usuń
 2. Faktycznie pięknie się prezentuje tenn tytuł. Jestem pewna, że zainteresowani tematem nie będą rozczarowani.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oprawa graficzna zachwyca, jestem pod dużym jej wrażeniem. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tytuł miałam na uwadze, ale w ostatniej chwili się wycofałam, na korzyść innego, ale kiedyś pewnie powrócę do książek autorki, ciekawe zagadnienia w nich porusza. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Autorka ma całkiem ciekawe spojrzenie na świat i chętnie bliżej je poznam.
  Książka jest przepięknie wydana.

  OdpowiedzUsuń
 6. U nas na blogu też się pojawi :D Czekam, czy recenzja redaktor Majki również będzie pozytywna :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo lubię tak ładnie wydane publikacje. Myślę, że książka znajdzie wielu zadowolonych czytelników.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak wydane książki bardzo cieszą, to ważna wartość dodana, na którą zwracam uwagę. :)

   Usuń
 8. Publikacja rzeczywiście jest pięknie wydana, ale co do treści nie jestem przekonana czy podołałabym tej lekturze

  OdpowiedzUsuń
 9. Muszę przyznać, że książka mnie zaciekawiła :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. mnie takie książki najczęściej bawią, ale staram się co jakiś czas sięgnąć po coś podobnego żeby moje myśli poszły innymi torami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasem na większość tekstu patrzę z uśmiechem, ale niekiedy coś tam podchwytuję do przemysleń. :)

   Usuń
 11. Czytałam coś podobnego, nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń