Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 28 kwietnia 2021

,,Upadek" Laurelin Paige

,,Upadek" otrzymany z Taniejksiazki.pl to drugi tom serii, na wydanie którego na szczęście nie trzeba było zbyt długo czekać. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.      


Laurelin Paige dała się poznać czytelnikom na całym świecie dzięki bestsellerowej serii ,,Uwikłani", z która także miałam okazję się zapoznać. Można powiedzieć, że szturmem wdarła się na rynek wydawniczy, który pokochał tworzone przez nią hsitorie. W Polsce ostatnimi czasy zaczęła ukazywać się nowa seria autorki ,,Slay Quartet", którą rozpoczął pierwszy tom p.n. ,,Rywalizacja". To wówczas poznajemy przebojowego i władczego Edwarda Fasbendera, który składa Celii Werner ciekawą propozycję zostania jego żoną. Czy jednak jego pobudką jest niewątpliwy fakt piękności przyszłej narzeczonej?

Nie mogłam doczekać się dalszych losów poznanych bohaterów, dlatego ucieszyłam się, że ukazał się ,,Upadek". Kogo on jednak ma dotyczyć? Skrupulatnego i z rozpisanym planem Edwarda, a może ułożonej, ale nieco nieuczciwej Celii? Dla niego miała to być zemsta, dla niej - idealna Gra. Okazuje się jednak, że plany swoje, a życie swoje. Na uroczej wyspie Amelie nazwanej tak na część zmarłej matki Fasbendera dzieją się rzeczy, których nie byliśmy w stanie przewidzieć. Czy żeby wstać, trzeba najpierw upaść? Laurelin Paige przygotowała dla bohaterów niespodziewane zwroty akcji, a dla czytelników prawdziwy rollercoaster emocji.

Co niezmiernie mnie cieszy, to fakt, że w serii ,,Slay Quartet" planowanych jest pięć tomów. Muszę przyznać, że pisarka z każdym kolejnym rozdziałem po kolei zdradza szczegóły istotnych wątków, jednak idealnie stopniuje napięcie. Dlaczego Edwardowi Fasbenderowi szczególnie zależało na ślubie z Celią, córką właściciela firmy Werner Media? Co planuje mężczyzna, a jakie niespodzianki przygotowała dla niego kobieta? Tym, co urozmaica fabułę są także sesje małżonków, w których dominuje jak zwykle Edward, jednak wymaga od Celii pełnej szczerości. Co jeśli mu jej nie wyjawi? Przekonajcie się sami. Niezwykła historia, którą przeczytałam w mgnieniu oka! Bohaterowie są niezwykle różnorodni, poznajemy także tym razem historię dzieciństwa Fasbenderów - Edwarda oraz jego siostry Camilli. Dowiemy się także, jaką tajemnicę skrywa Celia. Jednym słowem, wrażeń nam nie zabraknie.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.   

11 komentarzy:

 1. Bardzo dobrze, że drugi tom wciąga od samego początku. To spory plus.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zauważyłam, że jak ksiązka wciągnie mnie od pierwszych stron, to czytam ją na raz. :)

   Usuń
 2. Nie znam tej autorki i nie znam jej wcześniejszych ksiązek, zapiszę sobie jej nazwisko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie twórczość tej autorki też nie jest znana, ale nie ma się co dziwić, nie buszuję w tym gatunku literackim, ale może kiedyś się przekonam. ;)

   Usuń
 3. Lubię, kiedy powieść wciąga mnie w swój świat odpowiednio budowanym klimatem i napięciem. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tej autorki, ale zwrócę przy okazji uwagę, a nuż mi się spodoba :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba mi się, że Celia to kobieta z pazurem i spodziewam się po niej naprawdę silnej bohaterki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam tej serii,ale tez niw wyglada na taja,która by mnie zaciekawila:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie sięgam raczej po takie książki, ale za to chętnie je kupuję dla naszych czytelniczek w bibliotece :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koleżanka wciąż mnie namawia do takich klimatów, a ja ją na mroczne przeżycia czytelnicze. ;) Zupełnie czego innego potrzebujemy, aby się zrelaksować. :)

   Usuń