Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 29 maja 2021

,,Suzanna" Nora Roberts

 Nora Roberts wśród ponad 200 powieści, których jest autorką, stworzyła także bardzo ciekawą sagę ,,Siostry Calhoun". Czas na ,,Suzannę".

Tajemnicze klejnoty babki Bianci, czy faktycznie istnieją? Rodzinna legenda krąży od pokoleń w przekazywanych historiach jakoby Bianca zakochała się w innym mężczyźnie, mimo tego, że była żoną świetnie sytuowanego Fergusa. Doczekała się z nim trójki dzieci, jednak jej serce mocniej biło w kierunku Christiana. Naszyjnik mógłby uratować tragiczną sytuację rodziny Calhoun sprzed kilku tomów, jednak słuch o nim zaginął. Seria ,,Siostry Calhoun" jest poświęcona każdej z czterech sióstr, jednak akcja toczy się dalej i dowiadujemy się o losach ulubionych bohaterów.

Tym razem większa część fabuły została poświęcona Suzannie, która była już raz zamężna, jednak z powodu natury osobistej i zdrowia psychicznego przed kilkoma laty rozstała się z mężem, aspirującym na coraz wyższe stanowiska społeczne Baxterem Dumontem. Kobieta zostaje wydelegowana do rozmowy z dawnym znajomym z lat szkolnych, Holtem Bradfordem, rzekomym potomkiem Christiana. Czy mężczyzna będzie skłonny pomóc kobietom rodu Calhoune? A co z innymi złodziejaszkami czyhającymi na majątek z odnalezionych klejnotów? Przekonajcie się sami.

Muszę przyznać, że niezwykle polubiłam tę serię, ponieważ historie nie są długie, zazwyczaj nie przekraczają 300 stron, a bardzo przyjemnie spędzam z nimi czas. Im dalsza część, tym fabuła jest bardziej zaawansowana, jednak nie przeszkadza to też, by czytać wybiórczo, ponieważ i tak odnajdziemy się w treści. Kobiety, zarówno Amelia, Suzanna, C.C. i Lilah to nieszablonowe współczesne wojowniczki, którym niestraszne kłopoty. Pojawia się jednak istotna kwestia - co na to mężczyźni ich serc? Cudowna lektura z nutką kryminalnej przygody. 

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

8 komentarzy:

 1. Widziałam, że seria jest naprawdę świetna i dostępna w bibliotece, więc będę miała ją na uwadze. Dziękuję za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś przeczytałam sporo książek Nory Roberts, ale jakoś po sagę nie sięgnęłam. Może czas to nadrobić.

  OdpowiedzUsuń
 3. autorkę kojarzę, ale nie miałam okazji jej czytać, chociaż bardzo lubię takie silne bohaterki :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Razem z mamą lubimy książki Roberts, tej serii jeszcze nie znamy więc czas to zmienić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja mama uwielbia książki autorki, podsunę jej, jeśli jeszcze nie czytała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Książki Nory Roberts są bardzo popularne. Tej jeszcze nie znam, ale chętnie też przeczytam. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Z pewnością znajdzie swoich zwolenników, lubię takie lekkie lektury na jeden wieczór.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przyjemnie relaksuję się przy ksiązkach tej autorki, raz na jakiś czas lubię wejść w ich klimaty. :)

  OdpowiedzUsuń